Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Body v odvetě bralo Hlinsko

28.10.2022 | Petr Šilar

Stejně jako v prvním utkání s Hlinskem padlo šest gólů. Dokonce i výsledek byl totožný. Bohužel pro Litomyšl i tentokrát vyhrál hostující celek.

E0035 | středa 26.10.2022, 18:30
 

HC Litomyšl - HC Hlinsko

2:4

0:1, 1:1, 1:2

Branky a asistence: 37. Barkóci (J. Dostál, Vomočil), 45. Jonáš (Vondráček) – 13. Karásek (Chvojka), 40. Machač (Kišš), 47. Jílek (Cejpek), 60. Jílek. 

Vyloučení: 1:2 bez využití

Rozhodčí: Veselý – Najman, Kalus

Diváci: 189

HC Litomyšl: Dostál M. (Horáček) - Myška, Bažant, Voříšek Š., Ondráček, Zahradník, Jonáš, Škvor - Švec, Jankovský, Edl, Stoklasa, Půlpán A., Barkóci, Dostál J., Cink, Vomočil

HC Hlinsko: Saifr (Sodomka) - Bouška, Hudec, Fink, Nepokoj, Machač, Beneš - Králíček, Chvojka, Grygar, Karásek, Cejpek, Brožek, Kišš, Bříza, Jílek

Komentář
 
 
 

Vstup do utkání vyšel lépe hostům, kteří nechali vyniknout kvality domácího brankáře Dostála. Tato lichotivá bilance platila až do 13. minuty, kdy zaváhání obrany využil Karásek – 0:1. Domácí se snažili zachytit tempo zápasu, ale hrozili spíše z individuálních akcí. Oba brankáři však byli pozorní a změnu skóre nedopustili.

Druhá třetina započala zvonkohrou Dostálovy branky a dalšími několika šancemi hostí. Obraz hry se však brzy změnil a napomohla tomu i přesilová hra Litomyšle ve 23. minutě. Zvýšený tlak, který donutil trenéra hostí k oddechovému času, se nakonec podařilo přetavit ve vyrovnávací gól. V 37. minutě se nejlépe v závaru před brankou Saifra zorientoval Barkóci – 1:1. Úspěšné tažení však zkazila další chyba v obraně, když v čase 39:57 uspěl s přesnou střelou Machač – 1:2.

V úvodu poslední periody se oba celky ocitly na ledě jen se čtyřmi hráči. Vzájemné vyloučení nahrálo do karet Litomyšli. Ve 45. minutě tvrdě od modré vypálil Jonáš a bylo vyrovnáno – 2:2. Radost domácích však trvala jen krátce. Už ve 47. minutě se podařilo Jílkovi protlačit puk za Dostálova záda – 2:3.  Soupeř prokazoval i nadále svoje kvality. Brankář Dostál však odpovídal stejnou mincí. Trenér Bažant odvolal v čase 59:26 brankáře a šestka hráčů se pokusila o vyrovnání. Bohužel po necelé půlminutě se podařilo Jílkovi vypíchnout puk a dojet s ním až do prázdné branky – 2:4.

Foto: Deník/Radek Halva


Aktuální články
VZPOMÍNÁME

Ve čtvrtek 2.2.2023 nás navždy opustil pan Vladimír Vích - grafik, který dlouhá léta připravoval plakáty na utkání HC Litomyšl....

 
Pozvánka na čtvrtfinále proti Moravské Třebové

Zveme všechny fanoušky na čtvrtfinále proti Moravské Třebové.  V neděli 5. 2. 2023 od 17.00 hodin na zimním stadionu...

 
"ÓLÉ JISKRA DO BOJE, VŠICHNI VÁM FANDÍME"

My Vám nyní přinášíme celkové zhodnocení po prvním vyřazovacím kole playoff. Hodnotit bude Ondřej Dvořák, ex hokejista HC Litomyšl a...

 
Jedeme dál ...
 
V odvetě se nedařilo
 
Nic zvláštního se nestalo
 
O velikém zmaru a sladkém vítězství
 
Juniorka vydřela výhru nad Hlinskem
 
PLAY OFF 2023
 
Junioři znají soupeře
 
Utkání
Muži | neděle 05.02.2023, 17:00
H0211
3:1
HC Litomyšl - HC Moravská Třebová
 
Muži | středa 08.02.2023, 19:00
4. kolo
VS.
HC Moravská Třebová - HC Litomyšl
 
 
© eSports s.r.o. & HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS