Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vybojované vítězství a jsme první

25.10.2021 | Petr Šilar

Hlinsko dokázalo v minulém kole skvělým obratem v zápasu urvat vítězství proti rivalovi z Chrudimi. Litomyšl naopak nezvládla prodloužení s Moravskou Třebovou. Tým pod vedením Jakuba Bažanta má vždy za úkol urvat body, a to se povedlo. 

E0034 | Neděle 24.10.2021, 17:30
 

HC Hlinsko - HC Litomyšl

2:3

0:1, 2:0, 0:2

Branky: 26. Bříza (Beneš) 34. Zdražil (Hudec) - 8. Háněl (Havlík) 54. Ostřanský (Cink,Stoklasa) 57. Stoklasa (Bláha,Cink) 


Vyloučení: 5:5 Využití: 1:1 

Rozhodčí: Kis - Mikula, Švejda

Diváci: 161

HC Hlinsko: Saifr (Sodomka) - Fink, Lenoch, Hudec, Beneš, Sekyra, Brázda - Chvojka, Homola, Hamák, Bříza, Králíček, Brožek, Matýs, Bříza, Zdražil, Cejpek

HC Litomyšl: Horáček (Nimmerichter) - Bažant, Bláha, Havlík, Ondráček, - Ostřanský, Cink, Stoklasa, Jakubec, Voříšek, Dvořák, Vaňo, Háněl, Barkóci, Večeřa

Komentář
 
 
 

Do zápasu vstoupili lépe hosté a domácí gólman tak čelil jednomu útoku za druhým. Bohužel se vrhl do nelehkého úkolu statečně, a tak se podařilo Litomyšli z mnoha šancí vytěžit jen jediný gól. Ten vstřelil v 8. minutě Háněl. Na druhé straně udržel Horáček čisté konto a do šaten odcházeli borci z Litomyšle s hubeným náskokem. 

Druhá část utkání byla stejně špatná, jako ta v předchozím zápase. Vyloučení a osobní chyby soupeř trestal… Nejprve v 26. minutě vyrovnal přesilovkovým gólem Bříza – 1:1 a posléze v 34. minutě získal Zdražil pro Hlinsko vedení v zápase – 2:1. 

Třetí třetina se nesla v duchu bojovnosti. Litomyšl ještě v žádném zápase neodešla bez bodu a nic na tom nechtěli hráči měnit ani v tomto zápase. Když se k útoku přidá dobrá hra do obrany, tak je k dobrému výsledku snazší cesta. Nepřehledná situace u branky a šikovná teč Ostřanského znamenala na začátku 54. minuty vyrovnání – 2:2. Bod však hráčům s lilií na prsou nestačil. Pár vteřin před koncem přesilovky se parádní akcí blýsknul v 57. minutě Stoklasa – 2:3. Hlinsko zareagovalo na nepříznivý stav bleskurychle. Po odvolání brankáře vrhlo veškeré síly do útoku, ale marně. Litomyšl si tak odvezla další cenné body.  

 
 
 
Ohlasy

 
 

Jakub Bažant (trenér HC Litomyšl): „Zápas s celkem jako je Hlinsko je vždy těžký, neboť se vždy očekávají body. Jsem rád, že jsme je urvali. Zvláště po utkání s Moravskou Třebovou. Děkuji celému týmu za předvedený výkon. Těšíme se na další zápasy a věříme, že se utkáme s nejlepšími čtyřmi týmy z Královehradeckého kraje. Jsme teď první a nyní očekávám, že se na nás budou chtít soupeři vrhnout."

Aktuální články
TÝDEN HOKEJE leden 2022

Náborová akce - Přijďte v pátek 28.1.2022 v 16:00 na zimní stadion v Litomyšli na akci Týden hokeje

 
Juniorům skončila základní část soutěže

Tento víkend skončila základní část Regionální ligy juniorů.

 
Slepené sestavě to nelepilo

V prvním domácím utkání v letošním roce přivítali hráči Litomyšle mužstvo z Náchoda. Utkání mělo jasného favorita, ale výsledek...

 
HC Polička B : HC Litomyšl B 2 : 4 ( 0:0, 0:1, 2:3)
 
HC Polička B : HC Litomyšl B
 
Na ledě lídra se body získat nepovedlo
 
Konec dobrý, všechno dobré
 
HC Litomyšl B : HC Skuteč 12 : 1 ( 2:1, 7:1, 3:0 )
 
HC Litomyšl B : HC Skuteč
 
Dobrý výkon na body nestačil
 
Utkání
Muži | Neděle 16.01.2022, 17:00
E0111
1:4
HC Litomyšl - HC Náchod
 
Muži | Středa 19.01.2022, 18:30
E0115
VS.
HC Litomyšl - HC Choceň
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS