Sobota 04.09.2021, 18:00

HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl

1:0, 1:2, 2:0

Branky: 2. Plášek (Semorád), 20. Korhoň (Sedlák), 43. Polodna (Král), 45. Korhoň (Semorád) – 27. Ostřanský (Havlík), 29. Ondráček (Voříšek)

HC Kohouti Česká Třebová:

HC Litomyšl: Horáček (Nimmerrichter) – Bažant, Havlík, Ondráček, Švec, Dvořák, Bláha, Večeřa, Stoklasa, Vomočil, Drobný, Cink, Ostřanský, Barkóci, Voříšek, Vaňo.

Komentář

Litomyšl v zápase proti domácímu celku nebyla horším týmem. V první dvaceti minutách sice Kohouti odskočili na rozdíl dvou branek, ale tento problém se i díky přestávkové „diskusi“ v kabině podařilo vyřešit.  Rozhodnutí v zápase tak přišlo dvě minuty před koncem. „Chtěli jsme zápas urvat a nechali jsme na ledě všechno. Udělali jsme však chybu v obraném pásmě a soupeř zvýšil na 3:2. K vyrovnání nám však nestačila ani výhoda šest na pět, a navíc jsme inkasovali do prázdné branky,“ popsal závěr finálového zapasu Jakub Bažant.

Jakub Bažant (trenér HC Litomyšl): „Po šesti trénincích na ledě jsme odehráli dva zápasy. Musím pochválit všechny hráče za týmový výkon a poděkovat za přístup. Pozitivní je, že jsme vyzkoušeli řadu mladých hráčů. Mrzí nás, že jsme nemohli udělat radost fanouškům a vyhrát. Celkově to však byl vydařený turnaj, kde se ukázala síla týmu. Děkujeme za pozvání a příště opět rádi přijedeme. Už se těšíme, až si zahrajeme s Třebovou soutěžní zápas.“

TÝDEN HOKEJE leden 2022

Náborová akce - Přijďte v pátek 28.1.2022 v 16:00 na zimní stadion v Litomyšli na akci Týden hokeje

Juniorům skončila základní část soutěže

Tento víkend skončila základní část Regionální ligy juniorů.

Slepené sestavě to nelepilo

V prvním domácím utkání v letošním roce přivítali hráči Litomyšle mužstvo z Náchoda. Utkání mělo jasného favorita, ale výsledek...

HC Polička B : HC Litomyšl B 2 : 4 ( 0:0, 0:1, 2:3)

HC Polička B : HC Litomyšl B