Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

"ÓLÉ JISKRA DO BOJE, VŠICHNI VÁM FANDÍME"

30.01.2023 | Daniela Holingerová

My Vám nyní přinášíme celkové zhodnocení po prvním vyřazovacím kole playoff. Hodnotit bude Ondřej Dvořák, ex hokejista HC Litomyšl a nynější asistent trenéra.

Ondřej Dvořák (asistent trenéra A-týmu): ,,Osmifinále nebylo úplně podle našich představ. Vstup do prvního zápasu byl hodně vlažný a z naší strany jsme hodně podcenili soupeře. Polička na nás vlítla a byla lepším týmem. Po pár změnách v sestavě a rychlém gólu se tým nakopl a ukázal, co v něm je.

Ve druhém zápase jsme navázali dobře na třetí třetinu z prvního zápasu a zápas se podařilo rozhodnout během první třetiny.

Třetí zápas Polička už neměla co ztratit, nastoupila s velkou chutí. Nás hodně držel gólman Martin Horáček, který nás podržel za stavu 3:0, kdy mohla Polička minimálně vyrovnat. Naštěstí to vše dobře dopadlo.

Teď čekáme na soupeře pro čtvrtfinále. Máme stále na čem pracovat, stále nedokážeme udržet emoce a hrát trošku jednodušeji v přechodu přes střední pásmo. Chybí nám i větší důraz v brankovišti.

A abych nezapomněl, chtěl bych vyzvednout i výkon gólmana v bráně hostí. Myslím si, že se jmenuje Filip Klička (směje se), asi se i dost zapotil a určitě pochytal spousta dalších našich šancí.

Díky Poličce za sérii.“

 

Čekáme na dohrávku ostatních vyřazovacích soubojů. Více info poskytneme již brzy.

S vděčností od srdce, Vaše Daniela


(zdroj: FB Fanklub HC Litomyšl)

 
Aktuální články
Ohlédnutí za sezónou juniorů

Juniorka HC Litomyšl se účastnila v uplynulé sezóně Regionální ligu juniorů. 

 
HOKEJOVÝ PLES 2023

V sobotu 25.3.2023 se uskutečnil v Music Clubu Kotelna v Litomyšli tradiční Hokejový ples.Večer provázela skupina Machos Burritos a v...

 
Přes překážky ke hvězdám

Patnáct let čekání na titul je za námi. Litomyšl ve čtvrtém finálovém utkání porazila jednoznačně Nový Bydžov a stala se...

 
Mistři Pardubického a Královéhradeckého kraje 2022-23
 
Pozvánka na finále proti Stadion Nový Bydžov
 
Velký špatný už je zapomenutý
 
Vítězná tečka za sezónou
 
Skvělé publikum zažilo neVeselý večer
 
Pozvánka na finále proti Stadion Nový Bydžov
 
První krok byl úspěšný
 
Utkání
Muži | neděle 12.03.2023, 17:00
H0241
2:5
Stadion Nový Bydžov - HC Litomyšl
 
Muži | středa 15.03.2023, 18:30
H0242
5:2
HC Litomyšl - Stadion Nový Bydžov
 
 
© eSports s.r.o. & HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS