Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tomáš Půlpán v rozhovoru pro Fanklub HC Litomyšl

18.09.2022 | Daniela Holingerová

HOLA HOLAA, POSLEDNÍ ROZHOVOR PŘED SEZONOU VOLÁ!

Přípravné zápasy jsou v plném proudu. Ještě než celá sezona vypukne naplno, můžete si přečíst rozhovor s dnešním hostem.

Posledním zpovídaným členem týmu je

TOMÁŠ PŮLPÁN

Po několika sezónách se vrací zpět. Prošel druholigovými kluby, kde posbíral nové zkušenosti, aby je mohl uplatnit. A když se tento urostlý útočník se 182 centimetry neprohání zrovna na ledě, bere do ruky raketu a hlavu mu vyčistí procházka, výlet nebo zasloužená dovolená u moře.

Za Litomyšl jsi už hrál. Jak se těšíš na opětovné shledání s klukama?

,,Za Litomyšl jsem hrál, ale už to bude 8 let. Nějaké kluky si samozřejmě pamatuji a jelikož je v Litomyšli super parta, tak opětovné shledání bylo super.”

Už jsem se ptala bráchy, jak se na tebe těší a jestli jste někdy spolu hráli. Myslíš si, že Vás trenér dá do jedné lajny?

,,S bráchou jsme spolu hráli v mnoha týmech, v Hradci Králové, Berouně, Trutnově, Vrchlabí nebo Nové Pace. Čím jsme s bráchou starší, tím si i víc rozumíme, takže si myslím, že by bylo fajn hrát spolu v lajně. Ale rozhodnutí je na trenérovi.”

Kdo je podle tebe lídr celé soutěže? A proti jakému týmu se ti nejlépe hraje?

,,Lídr celé soutěže? Těžko říct. Asi Česká Třebová, i když doufám, že tuhle sezónu to budeme my! A paradoxně se mi vždy nejlépe hrálo proti Litomyšli.”

Pro HC Litomyšl Daniela

 
Aktuální články
Závěrečný nápor body nepřinesl

Utkání s celky ze sousedního kraje jsou divácky velmi atraktivní a nejinak tomu bylo proti Novému Bydžovu. Litomyšl předvedla proti...

 
Junioři neuspěli v Jaroměři

Vyrovnaný zápas rozhodli domácí ve třetí třetině když během 8. minut nastříleli 3 branky.   

 
Když se daří, tak se daří

Litomyšl sehrála čtvrtý zápas nadstavbové části soutěže proti soupeři z Moravské Třebové. Ve vyrovnaném utkání nakonec zvítězila...

 
Já na bráchu a brácha na mě
 
Z Lanškrouna bez bodů
 
Příklady táhnou
 
POJĎ HRÁ HOKEJ
 
Perfektní výkon znamenal další zisk bodů
 
Prohra v Chocni
 
Drama v závěru vyřešil Škvor
 
Utkání
Muži | neděle 04.12.2022, 17:00
8. kolo
3:6
HC Litomyšl - Stadion Nový Bydžov
 
Muži | středa 07.12.2022, 19:00
6. kolo
VS.
HC Chrudim - HC Litomyšl
 
 
© eSports s.r.o. & HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS