OPATŘENÍ PLATNÁ OD 22.11.2021

23.11.2021 | Ladislav Klement

Od 22.listopadu 2021, na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, dochází ke změnám podmínek pro návštěvu sportovních akcí a utkání. Tato opatření se týkají i vstupu na Zimní stadion v Litomyšli.

Návštěvnost diváků na sportovních utkáních upravuje čl. I odst. 13. Opatření, přičemž platí, že:

• se dokladem o tzv. „bezinfekčnosti“ nemusejí prokazovat osoby mladší 12 let,
  • osoby ve věku 13 – 18 let (nejedná-li se o osoby, které prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo osoby očkované) se mohou prokázat u vstupu negativním výsledkem PCR testu, který musí být proveden nejdříve 72 hodin před návštěvou utkání,
  • osoby starší 18 let mají vstup na akci povolen pouze pokud prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo mají dokončené očkování proti onemocnění covid-19, nebo jsou tzv. ve fázi zahájeného očkování (viz bod I odst. 17. Opatření) a prokáží se u vstupu negativním výsledkem PCR testu.

Opatření stanoveny podmínky pro konání sportovní přípravy amatérských sportovců a sportovních utkání v rámci amatérských sportovních soutěží (tedy tréninky i zápasy) čl. I odst. 14. písm. d) , ze kterých plyne, že:

• účast na trénincích a utkáních a vstup na sportoviště je umožněn osobám do 12 let věku bez nutnosti prokazování tzv. „bezinfekčnosti“,
  • osobám ve věku 13 – 18 let (nejedná-li se o osoby, které prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo osoby očkované) je účast na trénincích a utkáních a vstup na sportoviště povolen, pokud se prokáží negativním výsledkem PCR testu, který může být prováděn v intervalu 1 x týdně,
  • osobám starším 18 let je účast na trénincích a utkáních a vstup na sportoviště umožněn pouze pokud se jedná o osoby které prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo osoby očkované (a tuto skutečnost mohou pořadateli akce prokázat příslušným certifikátem), nebo pokud se jedná o osoby ve fázi zahájeného očkování (viz bod I odst. 17. Opatření) a prokáží se v takovém případě negativním výsledkem PCR testu, který může být prováděn v intervalu 1 x týdně.

TÝDEN HOKEJE leden 2022

Náborová akce - Přijďte v pátek 28.1.2022 v 16:00 na zimní stadion v Litomyšli na akci Týden hokeje

Juniorům skončila základní část soutěže

Tento víkend skončila základní část Regionální ligy juniorů.

Slepené sestavě to nelepilo

V prvním domácím utkání v letošním roce přivítali hráči Litomyšle mužstvo z Náchoda. Utkání mělo jasného favorita, ale výsledek...

HC Polička B : HC Litomyšl B 2 : 4 ( 0:0, 0:1, 2:3)

HC Polička B : HC Litomyšl B