Hokejisté okupují špici tabulky

03.11.2021 | Petr Šilar

Článek o hokeji v listopadovém čísle městského zpravodaje Lilie.

Na zimním stadionu v Litomyšli panuje dobrá nálada. Jak by ne. Trenéři mládeže jsou spokojeni s výkony svých svěřenců. Juniorka bojuje o přední příčky v soutěži a stejně tak se daří hráčům A týmu, kteří zatím ztratili minimum bodů. „Ukázalo se, že všechny týmy jsou skvěle připraveny a atraktivita soutěže se značně zvýšila. Jsem tedy velice rád, že náš bojuje o špici tabulky. Velkou radost mám i z juniorů, kteří svou kvalitu předvedli mezi dospělými v těžkém zápase na chrudimském ledě. Do druhé poloviny základní části jdeme se sebevědomím, ale i pokorou, protože soupeři jsou opravu velmi silní a motivovaní dostat se mezi čtyři nejlepší A skupiny a do dalších bojů s týmy z Královehradeckého kraje. Dobré výkony lákají do ochozů také diváky a jejich vzrůstající podpora nás těší,“ sdělil předseda HC Litomyšl Martin Vandas. Hokejový klub myslí nejen na jednu sezonu, a tak je důležitá péče o nastupující generace hokejistů. „V trénincích se zaměřujeme na rozvoj bruslení a techniky hole. Těší nás hojná účast ve školičce bruslení, která se koná v pondělí od 17.15 a ve čtvrtek v 15.30 hod. Uvítáme každého, kdo se bude chtít připojit. Také bych rád poděkoval všem litomyšlským trenérům mládeže, vedoucím týmů a všem aktivním rodičům, kteří se aktivně podílejí na chodu klubu,“ řekl šéftrenér mládeže Matěj Bažant. Přejme si, aby se hokejistům dařilo i nadále. Veškeré informace o utkáních naleznete na webových stránkách www.hclitomysl.cz nebo na facebookových stránkách HC Litomyšl.

TÝDEN HOKEJE leden 2022

Náborová akce - Přijďte v pátek 28.1.2022 v 16:00 na zimní stadion v Litomyšli na akci Týden hokeje

Juniorům skončila základní část soutěže

Tento víkend skončila základní část Regionální ligy juniorů.

Slepené sestavě to nelepilo

V prvním domácím utkání v letošním roce přivítali hráči Litomyšle mužstvo z Náchoda. Utkání mělo jasného favorita, ale výsledek...

HC Polička B : HC Litomyšl B 2 : 4 ( 0:0, 0:1, 2:3)

HC Polička B : HC Litomyšl B