Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj v České Třebové ukázal sílu týmu

07.09.2021 | Petr Šilar

Druhý ročník turnaje O pohár starostky města Magdaleny Peterkové se odehrál v sobotu 4. září v České Třebové. Kromě domácího celku se ho účastnili zástupci Litomyšle, Náchoda a Nového Města nad Metují. Loňské prvenství obhájili domácí Kohouti, kteří ve finále zdolali Litomyšl. Všechny zápasy se hrály 3x15 minut.

Litomyšl – Náchod 5:2 (1:0, 1:0, 3:2)

Branky: 13. Ondráček (Voříšek, Ostřanský), 22. Stoklasa (Ondráček, Skoumal), 36. Švec (Ostřanský), 38. Dvořák, 45. Stoklasa (Bažant) – 34. Prouza (Lelek), 41. Červíček (Prouza).
Rozhodčí: Sedlák – Motýl, Kršňák. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Diváků: 105.

Litomyšl: Nimmerrichter (Horáček) – Bažant, Havlík, Ondráček, Švec, Dvořák, Bláha – Vomočil Skoumal, Stoklasa, Cink, Ostřanský, Edl, Barkóci, Voříšek, Vaňo.

Náchod je soupeř, se kterým nemáme příliš nahráno, ale to se v příští sezoně změní. Na soupisku trenéři napsali mladé hráče, ale přesto bylo cílem postoupit do finále proti České Třebové.  

„Zápas jsme měli pod kontrolou a soupeři jsme dovolili se gólově přiblížit pouze jednou v zápase. Výkon hráčů byl dobrý, a to i s ohledem na to, že tréninků na ledě jsme měli málo na stadionech v Chocni a Poličce,“ řekl k utkání trenér Jakub Bažant.

Česká Třebová – Litomyšl 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)

Branky: 2. Plášek (Semorád), 20. Korhoň (Sedlák), 43. Polodna (Král), 45. Korhoň (Semorád) – 27. Ostřanský (Havlík), 29. Ondráček (Voříšek). 

Rozhodčí: Sedlák – Kopecký, Kopecký. Vyloučení: 3:1. Bez využití. Diváků: 148.

Č. Třebová: Mahdal – Hradil, Blažej, Sedlák, Jemelka, Daněk, Pražák – Veverka, Filip, Fúzik – Král, Polodna, Rozlílek – Plášek, Semorád, Korhoň,

Litomyšl: Horáček (Nimmerrichter) – Bažant, Havlík, Ondráček, Švec, Dvořák, Bláha, Večeřa, Stoklasa, Vomočil, Drobný, Cink, Ostřanský, Barkóci, Voříšek, Vaňo.

Litomyšl v zápase proti domácímu celku nebyla horším týmem. V první dvaceti minutách sice Kohouti odskočili na rozdíl dvou branek, ale tento problém se i díky přestávkové „diskusi“ v kabině podařilo vyřešit.  Rozhodnutí v zápase tak přišlo dvě minuty před koncem. „Chtěli jsme zápas urvat a nechali jsme na ledě všechno. Udělali jsme však chybu v obraném pásmě a soupeř zvýšil na 3:2. K vyrovnání nám však nestačila ani výhoda šest na pět, a navíc jsme inkasovali do prázdné branky,“ popsal závěr finálového zapasu Jakub Bažant.

Jakub Bažant (trenér HC Litomyšl): „Po šesti trénincích na ledě jsme odehráli dva zápasy. Musím pochválit všechny hráče za týmový výkon a poděkovat za přístup. Pozitivní je, že jsme vyzkoušeli řadu mladých hráčů. Mrzí nás, že jsme nemohli udělat radost fanouškům a vyhrát. Celkově to však byl vydařený turnaj, kde se ukázala síla týmu. Děkujeme za pozvání a příště opět rádi přijedeme. Už se těšíme, až si zahrajeme s Třebovou soutěžní zápas.“ 


ODKAZ NA FOTOGALERII Z TURNAJE ZDE!

 
Aktuální články
HC Litomyšl B : HC Moravská Třebová B

HC Litomyšl B  :  HC Moravská BPátek 3.12. od 19:30, přijďte nás povzbudit.

 
Neporazitelnost trvá i po koňském nájezdu

V posledním zápase základní skupinu nastoupila Litomyšl proti Hlinsku. V zápase nešlo o postupové body, ale přesto se nejednalo o zápas bez...

 
DOMÁCI UTKÁNÍ A-TÝMU PROTI HC HLINSKO

HC Litomyšl  :  HC Hlinsko v 17:00 hod., žádáme diváky, aby respektovali nařízení o návštěvě sportovních utkání.Hlavní...

 
OPATŘENÍ PLATNÁ OD 22.11.2021
 
Vítězná vlna smetla i Kohouty
 
Prohra v Jaroměři
 
Výsledky mládežnických kategorií
 
Juniorka opět vítězně
 
Zápas o první místo přinesl radost ze hry i výsledku
 
Divoké derby znamenalo ztrátu dvou bodů
 
Utkání
Muži | Neděle 28.11.2021, 17:00
E0070
5:4
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Neděle 05.12.2021, 17:00
E0076
VS.
HC Litomyšl - HCM Jaroměř
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS