Rozhovor s Tadeášem Jakubcem

05.09.2021 | Daniela Holingerová

A je to tady! Každou neděli, přímo tady!
Přinášíme Vám rozhovor s hráči HC Litomyšl. Vyzpovídali jsme pětici hráčů, kteří se pečlivě připravují na novou sezónu, která se rozjede již 29. září.
Prvním odvážlivcem je z řad mladší generace. Ve své kariéře naskakoval za Hradec Králové, s Litomyšlí odehrál extraligu juniorů a momentálně hraje za brněnskou Masarykovu univerzitu.

Dámy a pánové, Tadeáš Jakubec

1) V čem vidíš největší sílu vašeho týmu v nadcházející sezóně?

Největší sílu týmu vidím v tom, že tady máme dobrou partu v kabině a tým je dobře poskládaný. Navíc máme výborný gólmany, a to je základ úspěchu.

2) Jak se těšíš na novou sezónu, po tak dlouhé hokejové přestávce?

Na novou sezónu se těším hrozně moc, protože jsem celý život zvyklý chodit skoro každý den na zimák, a to jsme teď téměř celou sezónu nemohli. Doufám, že tahle sezóna se už dohraje a snad i s fanouškama na tribunách.

3) Jaké jsou vaše cíle v nadcházející sezóně?

Vyhrát krajskou ligu a pak to pořádně oslavit.

4) Jaká byla tvoje individuální příprava před sezónou?

Připravoval jsem se jako každý rok ve Fitcentrum FILA Litomyšl tady u nás v Litomyšli, kde je velmi příjemný personál a celkově taková rodinná atmosféra. Je tam vše, co je k tréninku a také regeneraci potřeba. Tímhle bych jim chtěl ještě jednou moc poděkovat jak za sebe, tak i za kluky z týmu, kteří ji také využívají.

TÝDEN HOKEJE leden 2022

Náborová akce - Přijďte v pátek 28.1.2022 v 16:00 na zimní stadion v Litomyšli na akci Týden hokeje

Juniorům skončila základní část soutěže

Tento víkend skončila základní část Regionální ligy juniorů.

Slepené sestavě to nelepilo

V prvním domácím utkání v letošním roce přivítali hráči Litomyšle mužstvo z Náchoda. Utkání mělo jasného favorita, ale výsledek...

HC Polička B : HC Litomyšl B 2 : 4 ( 0:0, 0:1, 2:3)

HC Polička B : HC Litomyšl B