Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-TÝM POSÍLÍ ZKUŠENÝ ÚTOČNÍK

19.08.2021 | Ladislav Klement

Litomyšl hlásí posilu z Polska, z GKS Katowice Hokej přichází český útočník FILIPSTOKLASA. Filip má ve svém hokejovém "životopise" plno zajímavých jmen, například Pardubice, Jihlavu, Šumperk, Přerov a další.

Vítej v Litomyšli, Filipe.

Filip Stoklasa: "Největším lákadlem pro můj příchod do Litomyšle byl Mára Jankovský, který je jedním z mých nejlepších kamarádů. Super jednání s panem Martinem Vandasem, šatna, kde plno kluků znám a možnost skloubení práce s hokejem. Celkově jsem nešel do neznáma, s Litomyšlí jsem v posledních letech občas vyskočil na trénink, když jsem byl zrovna doma. To vše vyústilo v to, že jsme si s Litomyšlí plácli a příští rok budu součástí týmu, samozřejmě pokud projdu předsezónním sítem našeho trenéra Kuby Bažanta a zbyde pro mě místo.
První trénink, na kterém jsme se sešli v Chocni vypadal velice slušně, v šatně se házely vtípky a na ledě vyplazovaly jazyky na vesty, protože někdo byl na ledě letos vůbec poprvé, a to po tak dlouhé době není nikdy jednoduché a příjemné. První tréninky jsou vždycky specifické, člověk zapomene bruslit, střílet, nahrát, ale to je každý rok stejný a člověk se do toho během pár týdnů zase dostane. Před námi je ještě pár tréninků, kde to všechno dopilujeme a pak pojedeme na očekáváný první přípravák, kde doufám urveme vítězství, přál bych si, aby nás přijeli podpořit fanoušci. Po tak dlouhé době je určitě všichni rádi uslyšíme fandit."

 
Aktuální články
HC Litomyšl B : HC Moravská Třebová B

HC Litomyšl B  :  HC Moravská BPátek 3.12. od 19:30, přijďte nás povzbudit.

 
Neporazitelnost trvá i po koňském nájezdu

V posledním zápase základní skupinu nastoupila Litomyšl proti Hlinsku. V zápase nešlo o postupové body, ale přesto se nejednalo o zápas bez...

 
DOMÁCI UTKÁNÍ A-TÝMU PROTI HC HLINSKO

HC Litomyšl  :  HC Hlinsko v 17:00 hod., žádáme diváky, aby respektovali nařízení o návštěvě sportovních utkání.Hlavní...

 
OPATŘENÍ PLATNÁ OD 22.11.2021
 
Vítězná vlna smetla i Kohouty
 
Prohra v Jaroměři
 
Výsledky mládežnických kategorií
 
Juniorka opět vítězně
 
Zápas o první místo přinesl radost ze hry i výsledku
 
Divoké derby znamenalo ztrátu dvou bodů
 
Utkání
Muži | Neděle 28.11.2021, 17:00
E0070
5:4
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Neděle 05.12.2021, 17:00
E0076
VS.
HC Litomyšl - HCM Jaroměř
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS