Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-TÝM POSÍLÍ ZKUŠENÝ ÚTOČNÍK

19.08.2021 | Ladislav Klement

Litomyšl hlásí posilu z Polska, z GKS Katowice Hokej přichází český útočník FILIPSTOKLASA. Filip má ve svém hokejovém "životopise" plno zajímavých jmen, například Pardubice, Jihlavu, Šumperk, Přerov a další.

Vítej v Litomyšli, Filipe.

Filip Stoklasa: "Největším lákadlem pro můj příchod do Litomyšle byl Mára Jankovský, který je jedním z mých nejlepších kamarádů. Super jednání s panem Martinem Vandasem, šatna, kde plno kluků znám a možnost skloubení práce s hokejem. Celkově jsem nešel do neznáma, s Litomyšlí jsem v posledních letech občas vyskočil na trénink, když jsem byl zrovna doma. To vše vyústilo v to, že jsme si s Litomyšlí plácli a příští rok budu součástí týmu, samozřejmě pokud projdu předsezónním sítem našeho trenéra Kuby Bažanta a zbyde pro mě místo.
První trénink, na kterém jsme se sešli v Chocni vypadal velice slušně, v šatně se házely vtípky a na ledě vyplazovaly jazyky na vesty, protože někdo byl na ledě letos vůbec poprvé, a to po tak dlouhé době není nikdy jednoduché a příjemné. První tréninky jsou vždycky specifické, člověk zapomene bruslit, střílet, nahrát, ale to je každý rok stejný a člověk se do toho během pár týdnů zase dostane. Před námi je ještě pár tréninků, kde to všechno dopilujeme a pak pojedeme na očekáváný první přípravák, kde doufám urveme vítězství, přál bych si, aby nás přijeli podpořit fanoušci. Po tak dlouhé době je určitě všichni rádi uslyšíme fandit."

 
Aktuální články
TÝDEN HOKEJE leden 2022

Náborová akce - Přijďte v pátek 28.1.2022 v 16:00 na zimní stadion v Litomyšli na akci Týden hokeje

 
Juniorům skončila základní část soutěže

Tento víkend skončila základní část Regionální ligy juniorů.

 
Slepené sestavě to nelepilo

V prvním domácím utkání v letošním roce přivítali hráči Litomyšle mužstvo z Náchoda. Utkání mělo jasného favorita, ale výsledek...

 
HC Polička B : HC Litomyšl B 2 : 4 ( 0:0, 0:1, 2:3)
 
HC Polička B : HC Litomyšl B
 
Na ledě lídra se body získat nepovedlo
 
Konec dobrý, všechno dobré
 
HC Litomyšl B : HC Skuteč 12 : 1 ( 2:1, 7:1, 3:0 )
 
HC Litomyšl B : HC Skuteč
 
Dobrý výkon na body nestačil
 
Utkání
Muži | Neděle 16.01.2022, 17:00
E0111
1:4
HC Litomyšl - HC Náchod
 
Muži | Středa 19.01.2022, 18:30
E0115
VS.
HC Litomyšl - HC Choceň
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS