2017.04.05_St.žáci
Přidal/a kl dne 06.04.2017 10:21
Starší žáci ukončili letošní soutěž Ligy starších žáků 2016-2017 velmi pěkným umístěním – kluci vybojovali 6. místo v kraji. Krásný výsledek za který patří poděkování. Nechali jsme za sebou tradiční hokejová města: 7. Choceň, 8. Hlinsko, 9. Chrudim. Ligu s přehledem vyhrálo Dynamo Pardubice. Závěrečné utkání jsme odehráli doma s HC Lanškroun. Odešli jsme poraženi jen těsně a to po velkém boji. Škoda opět neproměněných, tzv. vyložených, gólových šancí. Mohlo to být obráceně…

HC Litomyšl – HC Lanškroun 3:4 (0:2, 0:1, 3:1)


Branky: Filip Lipavský, Josef Stráník, Daniel Macek
Asistence: Tomáš Flídr, Filip Lipavský
Vyloučení: 8:8

Vyhodnocení celé soutěže proběhlo již tradičně na hráčské schůzi za přítomnosti rodičů. Úspěšný trenér Stanislav Mečiar jmenovitě poděkoval za odvedené výkony, vstřelené branky a asistence. Zvláštní uznání si zaslouží brankář Vítek Háněl, který odehrál všechna utkání s velmi slušným průměrem branek na zápas. Nezbývá, než ještě jednou poděkovat všem, kteří se podíleli na celkově výborné reprezentaci oddílu ledního hokeje a města Litomyšle. Trenérem Standou Mečiarem počínaje, přes zdravotní zabezpečení Veronikou Zezulovou, obětavým hl. pořadatelem Milanem Vičarem, bezpečné a pohodlné cestování na zápasy s Jiřím Rojarem až po obětavé rodiče.

Náš hokejový příběh bude pokračovat znovu na podzim, tentokrát však již jako MLADŠÍ DOROSTENCI HC Litomyšl. Vedoucí mužstva Olda Macek.