Přidal/a kl dne 13.03.2017 19:33

HC LITOMYŠL – HC Dynamo Pardubice 5:8 (3:2, 1:4, 1:2)

Branky: Jan Kocourek, Daniel Macek, Josef Stráník, Antonín Zvěřina, Tomáš Flídr
Vyloučení: 6:7

Přeložené utkání s favoritem a vedoucím celkem soutěže jsme začali ve velkém stylu. Dařilo se nám „na co jsme šáhli“. Přehráli jsme soupeře ve všem a naše touha obstát a co nejvíce potrápit kluky z Pardubic, vyšla do puntíku. První třetinu jsme vyhráli. Podobně se dařilo do poloviny utkání a poté soupeř přebral iniciativu a otočil vývoj utkání. Pravda, pomohli jsme mu v tom zbytečnými chybami v obraně, ale kluci dřeli dál. Žel, síly docházeli a byla také znát vynucená přestávka - jarní prázdniny…
V závěru jsme přece jen trochu upravili nepříznivé skóre. I přes prohru jsme bojovali a nechali na ledě duši. Klukům patří poděkování. Vedoucí mužstva Olda Macek.

POZOR. Čeká nás další přeložené utkání. V úterý 14.3. jedeme auty do České Třebové, kde hrajeme od 17:00 hodin. Sraz na ZS v 15:30 hod. Poslední utkání sezóny hrajeme také v týdnu, 22.3. doma od 17:00 hod. s HC Lanškroun.