xx
xx
2017.03.19_o 3.místo poháru VM CHN:LIT
7 : 3 sn
(2:1, 2:1, 3:1 - 1:0)Branky(nahrávky) 1. Velinský (Knytl), 7. Prachař P. (Král), 21. Prachař P., 40. Prachař P. (Prachař T.), 46. Král (Prachař T.), 51. Prachař P. (Král, Pilař L.), 53. Svatoš (Pilař L.), rozhodující nájezd Prachař T. - 16. Mečiar (Starý, Pilavka), 24. Vomočil (Pilavka), 48. Večeřa (Starý)


Rozhodčí: Doležal - Málek, Souček
Vyloučení: 3:6
Využití: 1:0
Oslabení: 1:1
Střely na branku: 34:33
Diváci: 269


HC Choceň: Sajdl - Novák, Vacek, Pilař L., Teplý - Kučera, Prachař T., Pilař M., Velinský, Prachař P., Knytl, Bor, Lichtag, Svatoš, Král

HC Litomyšl: Kalousek - Bláha, Fajfr, Kovář, Mečiar, Starý - Dvořák, Skoumal, Barkóci, Vomočil, Večeřa, Pilavka, Budina

Poslední zápas sezony odehráli hokejisté Litomyšle na ledě Chocně. Za běžných okolností by se jednalo o prestižní derby s početným publikem v zádech, ale nestalo se tak. Žádný z celků nechtěl prohrát, ale motivace přesto nebyla kdovíjaká. Hrálo se o třetí místo v Poháru Vladimíra Martince.

„Jednalo se spíše o přátelský zápas, který nesnesl srovnání se soutěžním utkáním,“ zhodnotil poslední představení svých svěřenců trenér Stanislav Mečiar.

Začátek utkání vyšel lépe borcům z Chocně. Na vstřelení prvního gólu jim stačila první minuta. Střelcem byl Velinský – 1:0. Nápor Litomyšle se podařilo domácí lavičce eliminovat. Do pohody se vyspal zvláště P. Prachař, který vstřelil druhý gól v 7. minutě – 2:0. Tempo nechtěli ztratit ani hráče Litomyšle. V 16. minutě zaúřadoval Mečiar a překonal Sajdla, který oproti minulému utkání nastoupil na tradičním postu v bráně – 2:1.

Vstup do druhé třetiny hráčům Litomyšle opět nevyšel. Tentokrát stačilo na gól Chocni ještě o pár vteřin méně než v té první. Trestné střílení proměnil P. Prachař – 3:1. Blýskli se i hosté. Vomočil se rozjel v 24. minutě na bránu a své sólo proměnil – 3:2. Šance na vyrovnání byla, ale bohužel k vyrovnání nedošlo. Góly nepadaly ani z přesilovek, a tak se skóre neměnilo. Kdo však měl svůj den, tak to byl P. Prachař. Patnáct vteřin před koncem druhé části hry dokonal hattrick – 4:2.

Pokud by se chtěli hokejisté Litomyšle vyhnout neoblíbeným nájezdům a získat v minisérii s Chocní vítězství, tak museli uhrát alespoň remízu. Tento plán jim zmařil ve 46. minutě Král – 5:2. O minutu odpověděl na gól čerstvě stříbrný Večeřa – 5:3. Veškeré šance nakonec zmařil v 51. minutě Pavel Prachař – 6:3 a v 53. minutě Svatoš – 7:3.

Hned po konci základní hrací doby se jely nájezdy. Jako první se rozjel Pilař a proměnil. Za Litomyšl se trefil záhy Kovář. Král ani Pilavka nezměnili nic. Ve třetí sérii se trefil T. Prachař a když Vomočil svůj nájezd nedal, tak bylo rozhodnuto.

„Nedali jsme šance a soupeř je proměňoval. Nemá však příliš smysl tuto sérii hodnotit,“ pronesl na závěr sezony Stanislav Mečiar.

Zimní stadion (774 432 169)

ZS rozpis ledu únor 2017

Veřejné bruslení únor 2017

Seznamy zápasů LIT

Krajská liga mužů
Krajská liga juniorů
Krajská liga dorostu
Krajská liga st.žáků

OnLine
On Line PUHK 2015 Facebook On Line PUHK
NEPŘEHLÉDNĚTE
HRA TĚLEM V ŽÁKOVSKÝCH KATEGORIÍCH
Nová úprava pravidel omezující tvrdost hry v žákovských kategoriích...
Zápasy A-týmu

Návštěvnost
TOPlist
name
eshop-plus.cz: vlastní eshop do 5 minut
Facebook a YouTube
Facebook Facebook
Partneři
B team HC Litomyšl
Facebook
tabulka KLM PU

Důležité odkazy
Český hokejový svaz
Region info PU a HK
Krajský svaz PU
Krajský svaz HK
HC Slovan M.Třebová
HC Hlinsko
HC Chrudim
HC Chotěboř
HC Skuteč
HC Choceň
HC Světlá n.S.
HC Lanškroun
HC Spartak Polička
Lok. Česká Třebová
ZH Pardubice
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.01 sekund Upravil Jiří Mlejnek © 2009, veškeré materiály z tohoto webu lze použít pouze se svolením provozovatele! Theme Nautica