xx
xx
2016.12.09_Dorost LIT:LAN
dorost


Zveme všechny fanoušky litomyšlského hokeje na dnešní zápas dorostu v pátek 9.PROSINCE v 19.30 hodin přivítáme na zimním stadionu v Litomyšli tým HC ORLI LANŠKROUN, aktuálně 3.tým krajské ligy dorostu. Přijďte podpořit momentálně nejúspěšnější tým našeho klubu !!!!2016.12.07_Muži LIT:CTR

3 : 6

(1:2, 0:2, 2:2)HC Litomyšl: Kalousek – Švec, Mečiar, Bláha, Fajfr, Skalník, Pachl – Dvořák "C", Skoumal, Pulpán, Vomočil, Pilavka "A"

HC Kohouti Česká Třebová: Husár - Vondráček, Škvor, Krejnus, Lesák, Boruch, Veselý - Hemský, Pejcha, Vlček, Schejbal, Jindřich, Fúfik, Zitka, Šimončič, Zadina, Kavalír

Rozhodčí: Jiří Kareš – Jan Gregar, Ondřej Škorpil
Vyloučení: 4:6
Využití: 2:1
Diváci: 256


3.12.2016 - junioři CHOTĚB.-LIT/SKUT.
juniořiHC Chotěboř - HC Litom./Skut. 10:2 (4:0,4:0,2:2)

Branky: 2x Večeřa Martin
Asistence: Bureš Jan

Příští zápas se hraje v sobotu 10.12. ve Skutči od 15:30 proti Pelhřimovu.
2016.12.03_Starší žáci
Víkend plný hokeje…
Liga starších žáků pokračovala dvojzápasem v sobotu 4.12. v Poličce a v neděli 5.12. doma s Lanškrounem. Obě střetnutí se lišila jen v maličkostech… Výsledkem.

HC Spartak Polička : HC LITOMYŠL 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)

Branky: Filip Lipavský

HC LITOMYŠL : TJ Orli Lanškroun 3:4 (3:2, 0:2, 1:0)

Branky: Stráník Josef, 2x Zvěřina Antonín

V sobotu začátek dobrý, první třetina slibovala dobrý hokej. Byla plná nasazení z obou stran. Sice jsme dotahovali náskok soupeře, ale byl to boj jak má být. Po přestávce to už tak „slavné“ nebylo. Viz výsledky třetin. Mužstvo přestalo plnit pokyny trenéra Stanislava Mečiara a výsledek se dostavil. Prohra a jen jeden vstřelený gól. To je žalostně málo. Ale, vyhráli jsme OPĚT, v poměru vyloučených hráčů – 0:5 !!! (bez komentáře)

V neděli jsme chtěli a to moc. První třetina – super. V již 16 sekundě 1:0 ! Trenér, výborný stratég Standa Mečiar ale VAROVAL – to tu už bylo…Opět měl pravdu. Má kluky přečtené.
Za chvíli bylo srovnáno. Bojovalo se. Třetinu jsme vyhráli. A to bylo vše. Jako v sobotu, jako v předchozích utkáních… Závěr byl napínavý, trenér použil i hru bez brankáře. Bylo to kdo s koho, dobrý taktický tah, ale kluci toto přečíslení soupeře nevyužili. Škoda další ztráty bodů. Mrzí dvojnásob, byli jsme doma…Pochvalu za příkladnou bojovnost a vstřelené branky patří Tondovi Zvěřinovi. Pokud budou takto, srdcem, hrát i ostatní, nebudeme mít obavy o dobré výsledky. (!)

Příští program: v sobotu 10.12. hrajeme opět doma s HC Moravská Třebová. Začátek v 09.00 hodin… Zveme všechny příznivce hokeje. Přijd‘te fandit, špatně se hraje v komorní atmosféře.

Info pro hráče a rodiče:
V sobotu 10.12. po utkání s M. Třebovou, je pro všechny hráče a jejich rodiče povinná účast na „meetingu“ (regular meeting), v KONGRESOVÉM SÁLE KÁRT ARENY v Litomyšli, Moravská 1200. Poděkování majiteli, Ivanu Savčukovi, za poskytnuté prostory.

Vedoucí mužstva Olda Macek.
2016.12.02_Dorost CHO:LIT
dorost

HC Choteboř : HC LITOMYŠL 1:4 (1:1,0:1,0:2)


Branky: 3x Večeřa, Bláha,
Asistence: Vytlačil, Kroužel, Bláha, Večeřa

Po dvě třetiny vyrovnané utkání nakonec rozhodly využité přesilovky našich dorostenců, kteří i přes citelnou absenci nemocných centrů Kuby Voříška a Ondry Háněla bojovali a v tvrdém zápase na horké půdě chotěbořské Arény nakonec slavili zasloužené vítězství i díky výbornému výkonu brankáře Petra Kováře. V tabulce krajské ligy zůstáváme na druhém místě těsně za vedoucí Světlou. Tímto zveme všechny fanoušky hokeje na příští zápas v PÁTEK 9.PROSINCE v 19.30 hodin ve kterém hostíme na zimním stadionu v Litomyšli HC ORLI LANŠKROUN, aktuálně 3.tým krajské ligy dorostu. Těšíme se na Vás, přijďte nás povzbudit!!!
2016.12.04_Muži Litomyšl - Hlinsko
1 : 4

(1:1, 0:1, 0:2)HC Litomyšl: Kalousek (Klička) – Mečiar, Fajfr, Kovář, Skalník, Procházka, Pachl, Starý – Dvořák "C", Skoumal, Barkóči, Dospěl "A", Vomočil, Musil, Pilavka "A"

HC Hlinsko: Saifr - Kunz, Poskočil, Sobotka, Koželuh, Pazdera - Dítě, Tulis, Zdražil, Zídek, Chvojka, Bureš, Králíček, Hron, Plachý, Havel

Rozhodčí: Miroslav Sedlák – Martin Kalus, Pavel Motýl
Vyloučení: 4:5, Skoumal a Starý (oba LIT) 10 min. OT
Využití: 0:0
Diváci: 155

Jak využít chyb soupeře a vyvarovat se vlastních. To byl úkol pro hráče Litomyšle, před zápasem s Hlinskem. Úspěch mohl přinést bojovný výkon, hokejový um a klid při střelbě. Ze tří věcí splnil celek z Litomyšle jen tu první. „Hráli jsme strašně,“ vyjádřil se k výkonu svých svěřenců krátce po zápase trenér Stanislav Mečiar. Je pravdou, že důvodů k radosti příliš neměl.

Utkání nezačali domácí příliš dobře. Gól inkasovali jako první a to ve dvanácté minutě. Ihned po vhazování se prudkou střelou prezentoval Jiří Plachý. Neuplynula ani minuta a k zakončení se dostal Ondřej Starý a bylo vyrovnáno. Hráči Litomyšle měli důvod k radosti a navíc získali bonus v podobě přesilové hry 5 na 3. Bez pár vteřina minutová výhoda však zvýšení skóre nepřinesla. Stejně jako zbytek hrací doby v první části utkání.

Druhá třetina domácím fanouškům radost do žil nevlila. V polovině zápasu hosté využili chyby při rozehrávce a Radovan Chvojka toho využil – 1:2. Mohlo být ještě hůře po přesilovce Hlinska, ale naštěstí tomu tak nebylo. Problém ovšem nastal, že domáci nevyužili dvou přesilových her. Nedařilo se zkrátka nic a sporadická střelba nebyla pro brankáře Hlinska problémem. Stále však bylo o co hrát a domácí svojí bojovností dávali najevo, že se jen tak lehko nevzdávají.

Přestávka domácím nepomohla a hned ve 44. minutě musel brankář Kalousek lovit puk ze své svatyně po individuální akci Martina Havla. Další minuty nepřinesly změnu ve výsledku ani v obrazu hry. Naději pro domácí mohla přinést situace čtyři minuty před koncem. Tomáš Mečiar dostal příležitost blýsknout se při samostatném nájezdu. Bohužel však neproměnil. Trenér domácích ještě zkusil zvrátit stav hrou 6 na 4. Tento risk nevyšel a tak Lukáš Bureš zakončil zápas – 1:4.


2016.11.30_Muži Litomyšl:Světlá nad Sázavou
3 : 7

(0:1,0:1,3:5)

Branky(nahrávky) 12. Urban (Žák, Křišťan), 38. Blažek, 42. Dolínský (Blažek), 51. Blažek (Špatenka) – 52. Štros (Urban, Kopecký), 54. Pilavka (Vomočil), 55. Dospěl, 56.Vomočil (Pilavka)
HC Světlá nad Sázavou: Zvolánek – Šimka, Svoboda, Fibikar, O.Včela, Kořínek, Tůma, Urban, Žák, Štros, Křišťan, P.Včela, Dolinský, Kopecký, Špatenka, Kubát, Blažek HC Litomyšl: Klička (Kalousek) – Švec, Mečiar, Bláha, Kovář, Skalník, Pachl, Starý – Dvořák "C", Drobný, Skoumal, Barkóči, Dospěl "A", Vomočil, Musil, Pilavka "A" Rozhodčí: Martin Kratochvíl – Zbyněk Louda, Jan Padevět Vyloučení: 4:5 Využití: 1:0

2016.11.27_Elevové CHN
Turnaj 27.11.2016 v Chocni

HC LITOMYŠL : HC Choceň 5 : 5

Branky: Javůrek, Meloun, Kasal, Doseděl, Pohorylij

HC LITOMYŠL : HC Skuteč 3 : 7

Branky: 2x Kasal, Pohorylij
2016.11.206_Přípravka 4.turnaj
V sobotu 26.11.2016 odehrály naše týmy přípravky výborný turnaj Lanškrouně.

Přípravka 2008 - HC LITOMYŠL : HC Lanškroun 16 : 4

Přípravka 2008 - HC LITOMYŠL : HC Skuteč 5 : 4


Přípravka 2009 - HC LITOMYŠL : HC Lanškroun 30 : 2

Branky: 12x Elčkner, 5x Brychta, 4x Poláček, 2x Pokorný, 2x Andrle, 2x Novák, 2x Jančařík, 1x Novotný

Přípravka 2009 - HC LITOMYŠL : HC Skuteč 19 : 2

Branky: 6x Elčkner, 6x Jančařík, 3x Poláček, 2x Novák, 1x Brychta, 1x Andrle
2016.11.26_Starší žáci LIT:PCE
žáci

HC LITOMYŠL : HC Dynamo Pardubice 3:5 (1:3, 2:0, 0:2)


Branky: Renza Jáchym, Zvěřina Antonín, Voříšek Štěpán

Mistrovské utkání starších žáků proti soupeři z mistrovských Pardubic bylo po dvě třetiny velmi vyrovnané. Začátek se nám velmi povedl. V 18 sekundě první velká „gólovka“. Střela těsně vedle pravé tyče. Vzrušení ještě neopadlo a o 10 sekund později jsme křičeli gól !! Skvěle zakončil Jáchym Renza. Místo slibného vývoje utkání přišla opět, po kolikáté už, zbytečná vyloučení(!?) První třetinu jsme prohráli 1:3. Do druhé trenér Mečiar naordinoval klukům ten správný postup k vyrovnání. Podařilo se a po dvou třetinách – 3:3. Obavy, aby se neopakovaly závěrečné minuty z posledních dvou utkání se naplnily vrchovatě. Opět po hrubé chybě v obraně a nezaviněném vlastní gólu, jsme nedotáhli dobře rozehrané utkání do št‘astného konce. Soupeř vyhrál zaslouženě. Byl herně i bruslařsky lepší. Závěrem ještě jeden výsledek – na vyloučené jsme vyhráli 6:1 !!
Další „mistráky“ nás čekají o víkendu. Sobota 3.12. jedeme do Poličky, zač. v 11.00 hod. a v neděli 4.12. hrajeme doma s Lanškrounem od 9.00 hod. Vedoucí mužstva Olda Macek.

UPOZORŇUJEME HRÁČE, ŽE JE NUTNÉ ZAPLATIT ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY NEJPOZDĚJI DO KONCE LISTOPADU !!!

2016.11.27_ Havlíčkův Brod - Litomyšl
4 : 3p

(1:0, 2:2, 0:1)

„Byli jsme lepší, hráli jsme co jsme potřebovali. Nedali jsme však góly. Nevyužíváme chyby, které nám soupeř nabízí ke skórování,“ zhodnotil utkání Stanislav Mečiar. Důkazem toho byl závěr utkání, které přineslo bod. Ten v boji o šestou příčku není moc. „Stále věříme, že budeme mezi nejlepšími.Chceme hrát zodpovědně a lépe využívat chyb soupeře,“ nevzdává se trenér. Příštím soupeřem je na domácím hřišti Světlá nad Sázavou. „Když budeme hrát zodpovědně a budeme dobře bránit, tak uspějeme. Potřebujeme udělat sérii,“ řekl po utkání Stanislav Mečiar. Branky(nahrávky) 16. Polák (Mendl), 33. Hynek (Kříž), 36. Cejpek (Kříž, Szilva), 62. Mendl (Cejpek) – 22. Starý (Musil, Skoumal), 29. Drobný (Pilavka, Starý), 46. Starý (Pilavka)
BK Havlíčkův Brod B: Kekula (Adam) – Mendl, Kříž, Bušek, Suchý, Bancíř, Pecen – Hynek, L. Vala, Jelínek, Szilva, M. Přibyl, Cejpek, Abbrent, M. Polák, Motl, Křížek, Hlídek HC Litomyšl: Kalousek (Klička) – Švec, Mečiar, Fajfr, Kovář, Skalník, Starý – Dvořák "C", Drobný, Skoumal, Dospěl "A", Voříšek, Vomočil, Musil, Pilavka "A" Rozhodčí: Petr Rulíček – Pavel Kolář, Roman Budínský Vyloučení: 2:4 Využití: 1:1

Zimní stadion (774 432 169)

ZS rozpis ledu říjen 2016

ZS rozpis ledu listopad 2016

Veřejné bruslení listopad 2016

Seznamy zápasů LIT

Krajská liga mužů
Krajská liga juniorů
Krajská liga dorostu
Krajská liga st.žáků

OnLine
On Line PUHK 2015 Facebook On Line PUHK
NEPŘEHLÉDNĚTE
HRA TĚLEM V ŽÁKOVSKÝCH KATEGORIÍCH
Nová úprava pravidel omezující tvrdost hry v žákovských kategoriích...
Zápasy A-týmu

Návštěvnost
TOPlist
name
eshop-plus.cz: vlastní eshop do 5 minut
Facebook a YouTube
Facebook Facebook
Partneři
B team HC Litomyšl
Facebook
tabulka KLM PU

Důležité odkazy
Český hokejový svaz
Region info PU a HK
Krajský svaz PU
Krajský svaz HK
HC Slovan M.Třebová
HC Hlinsko
HC Chrudim
HC Chotěboř
HC Skuteč
HC Choceň
HC Světlá n.S.
HC Lanškroun
HC Spartak Polička
Lok. Česká Třebová
ZH Pardubice
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund Upravil Jiří Mlejnek © 2009, veškeré materiály z tohoto webu lze použít pouze se svolením provozovatele! Theme Nautica