2016.07.07_LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY
info

LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA NA SEZÓNU 2016-2017!!!

Dle současných informaci, tak jako každou sezónu, musí každý hráč doložit potvrzení o zdravotní způsobilosti.

Apelujeme na hráče, aby si tato potvrzení zajistili už v průběhu prázdnin, jelikož první kola zápasů krajských soutěží začnou už o víkendu 16. a 17. 9.2016 a pak bude problém zajistit potřebné EKG a následně doložit potvrzení od praktického lékaře.
LETNÍ PŘÍPRAVA ŽÁCI
žáci

LETNÍ PŘÍPRAVA ŽÁKŮ

ZMĚNA: Z důvodu nizké účasti mladších a starších žáků na trénincích, přesouváme tréninky na středy od 17:00, sraz je před Zimním stadionem.

- sebou sportovní oblečení + švihadlo + obuv do haly (pro případ špatného počasí)
Letní příprava PŘÍPRAVKA
přípravkyLETNÍ PŘÍPRAVA začíná 4.5.2016 v 17:00 na Zimním stadionu
- sebou sportovní oblečení + obuv do haly (pro případ špatného počasí)
Smutná zpráva
Všem hokejovým fanouškům !!!

Dne 10.dubna zemřel ve věku 88 let Litomyšlský hokejový mušketýr pan Vladimír Hanus.
Trio bratří Hanusů se zapsalo do litomyšlské hokejové historie zlatým písmem nejen jako hráči, ale v pozdější době také trenéři a funkcionáři.
Vladimír byl hokeji v Litomyšli věrný, 13 let kapitánem I. mužstva, 3 roky místopředsedou, 10 let předsedou a 8 let vedoucím mužstva mužů. Od roku 1978 dělal v oddíle jednatele a poté i hospodáře.
Pohřeb se koná v pátek 15.4.2016 od 11 hodin v krematoriu Česká Třebová.
Čest Vaší památce Vladimíre.

O hokejové dynastii Hanusů ....
TRENÉRSKÝ AKTIV - 28.4.2016
info

Trenérský aktiv - se konal 28.4.2016 v salónku restaurace Slunce

Trenéři a vedoucí jednotlivých kategorii, přednesli krátké zhodnocení uplynulé sezony, dále bylo diskutováno složení týmů z důvodu přihlášení soutěží pro příští sezónu.

Následně bylo oznámeno, že pan Milan Těšinský ukončil na vlastní žádost svojí činnost ve výboru a ve funkci manažera klubu, výkonný výbor děkuje za jeho dvouleté působení v klubu a podporu hokeje v Litomyšli.
VRANICE 2016 - PŘÍPRAVKA

VRANICE 2016

Blíží se nám termín letního soustředění Přípravky ve Vranicích, které proběhne od čtvrtka 16.6.2016 do neděle 19.6.2016.
Závazné přihlášky do konce května trenérům J.Jandík 728 370 113 , Z.Kasal

ODJEZD: čtvrtek 16.června - 16:00 parkoviště u zimního stadionu
PŘÍJEZD: neděle 19.června - 11:30 parkoviště u zimního stadionu
CENA: 550kč/osobu

Povinná výbava:
Spací pytel, lahev na pití, baterka, utěrka, dvě sady starého oblečení, bunda, mikina, kšiltovka, plavky, oblečení na spaní, dvoje boty, holínky, ručník a hygienické potřeby, trochu sladkostí, kapesné (max. 150,-) , oddílový šátek (k dostání u Z.Kasala)

Zakázaná výbava:
Nože, fotoaparáty, dalekohledy, přemíra sladkostí, mobily(není signál) apod..

Doporučený věk 6 let a dostatečná samostatnost (sám se najíst a večer rychle usnout) u mladších účastníků doporučena přítomnost otce.

Platí trvalý zákaz návštěv osob ženského pohlaví do celého areálu (možno pouze předat buchty apod. za potokem)

Pokud po příjezdu zjistíte ztrátu věcí, lze si je vyzvednout u trenérů.
DOROST - Velikonoční turnaj
dorost

Tým dorostu se zůčastní Velikonočního turnaje

turnaj se uskuteční v pátek 25.3.2016 začátek v 9:00 hodin, na zimním stadionu v Poděbradech.

- sraz v kabině 5:45 hodin
- odjezd od zimního stadinu 6:00 hodin

PROPOZICE níže v číst vše !!!!!!!!
2016.03_Přípravka turnaj Hronov
přípravkyV sobotu 12.3. se naši kluci zůčastnili turnaje v Hronově. Turnaj byl vypsán pro ročník 2008+2 hrače 2007 podzimní. Na turnaj byli přihlašeni celky Vikov Hronov 1 a 2, Mounfield HK 1 a 2, Frýdlant, Dvůr Králové, Ledeč nad Sázavou a Litomyšl. Hrálo se na skupiny a my jsme byli samozřejmě v té silnejší s oběma týmy 1 a Frýdlantu. Tam jsme obsadili 3.místo, kdy s Hronovem 1 a Hradcem 1 naši kluci svedli velice vyrovnané souboje kde až do konce nebylo rozhodnuto. Bohužel vždy soupeř vstřelil o branku více. Tímto jsme si zahráli skupinu o umístění 5-8 místo. Tuto skupinu jsme s přehledem vyhráli a v konečném pořadí obsadili krásné 5 místo. Myslím, že si kluci i rodiče užili krásnou hokejovou sobotu. Za to moc dík. Zdenek Kasal

Famózní vítězství dorostenců na závěr sezóny
5 : 0

(1:0 1:0 3:0)
Dorostenci zvedají nad hlavu pohár mistrů kraje!!

Velice slušně zaplněný zimní stadion, kde nechyběla početná enkláva fanynek ze Skutče zažil obrovské drama. Skutečtí mladíčci nepřijeli do Litomyšle jen tak sklonit hlavu, ale s obrovskou bojovností se kterou nás více jak polovinu zápasu tlačili do obrany. Díky vynikajícímu výkonu našeho brankaře a notné dávce štěstí jsme udrželi čisté konto. V první třetině se nám až ke konci povedlo skórovat bombou od modré (1:0 Bláha), druhá třetina už byla velmi vyrovnaná se šancemi na obou stranách a opět konec třetiny přinesl zvýšení skóre ze skrumáže před brankou kde se nejlépe orientoval Večeřa (2:0). Ve třetí třetině jsme byli minutu a 47 vteřin hráli v oslabení 3 na 5 a jen zázrakem se hostím nepodařilo trefit do naší začarované svatyně a tak jsme postupně získávali vládu nad ledem a přicházely šance a góly. krásný gól dal Voříšek (3:0), který po objetí brány fantasticky zavěsil pod víko, po něm se přidal Topolský (4:0) krásným tečem u brány a nakonec ujel v oslabení Večeřa (5:0),který udělal z brankaře loutku.
Celé mužstvo ale v zápase vydalo maximum a po zásluze a v bouřlivém prostředí nakonec byli ti šťastnější. Gratulujeme !!!
Branky: - Bláha, Večeřa, Voříšek, Topolský, Večeřa

2016.03.12_St.žáci LIT:SKU
žáci

HC LITOMYŠL : HC SKUTEČ 3:13 (1:7, 1:3, 1:3)

Branky: Flídr Tomáš, 2x Lipavský Filip
Vyloučení:3:6

V závěrečném střetnutí soutěže starších žáků 2015-2016 jsme přivítali tradičního soupeře ze Skutče. O výsledku utkání rozhodla první třetina, kterou jsme prohráli rozdílem třídy. Soupeř byl při střelecké chuti a dokonale využil svoji silovou i výškovou převahu. Snažili jsme se výsledek vylepšit, ale soupeř nám víc, než po jedné brance v každé třetině, nedovolil…
Ukončili jsme sezonu, která nám mnoho radosti z vítězství nepřinesla. Nezbývá než doufat, že v novém ročníku 2016-17 bude úspěšnější.

A GRATULACE na závěr: dorostenci potvrdili výborné výkony v celé soutěži a v nedělním utkání o přeborníka kraje porazili soupeře ze Skutče. Blahopřejeme !!

Vedoucí mužstva Olda Macek

V úterý 15.3.2016 v 16:00 hod sraz v kabině - úklid a odevzdání zapůjčené výstroje !!!!!!!!!!