xx
xx
26.4.2017 - VALNÁ HROMADA
infoVe středu 26.dubna 2017 se konala Valná hromada občanského sdružení HC Litomyšl, kde byl zvolen nový výkonný výbor, který se následně sešel na 1.schůzi a zvolil funkcionáře hokejového klubu. Valné hromady se zúčastnilo 30 členů hokejového klubu a jako host nás navštívil starosta města Litomyšle pan Radomil Kašpar.

Do výkonného výboru hokejového klubu, byli zvoleni:
Předseda: Petr Fila
Místopředseda: Petr Voříšek
Ekonom: Ing. Aleš Bečvář
Sekretář: Ladislav Klement
Členové: Martin Vandas, Ing. Milan Vičar, Vladimír Vích

Do kontrolní komise hokejového klubu, byli zvoleni:
Předseda komise: Ing. Karel Kalousek
Členové komise: Petr Bažant, Mudr. David Večeřa
2017.04.05_St.žáci
infoStarší žáci ukončili letošní soutěž Ligy starších žáků 2016-2017 velmi pěkným umístěním – kluci vybojovali 6. místo v kraji. Krásný výsledek za který patří poděkování. Nechali jsme za sebou tradiční hokejová města: 7. Choceň, 8. Hlinsko, 9. Chrudim. Ligu s přehledem vyhrálo Dynamo Pardubice. Závěrečné utkání jsme odehráli doma s HC Lanškroun. Odešli jsme poraženi jen těsně a to po velkém boji. Škoda opět neproměněných, tzv. vyložených, gólových šancí. Mohlo to být obráceně…

HC Litomyšl – HC Lanškroun 3:4 (0:2, 0:1, 3:1)


Branky: Filip Lipavský, Josef Stráník, Daniel Macek
Asistence: Tomáš Flídr, Filip Lipavský
Vyloučení: 8:8

Vyhodnocení celé soutěže proběhlo již tradičně na hráčské schůzi za přítomnosti rodičů. Úspěšný trenér Stanislav Mečiar jmenovitě poděkoval za odvedené výkony, vstřelené branky a asistence. Zvláštní uznání si zaslouží brankář Vítek Háněl, který odehrál všechna utkání s velmi slušným průměrem branek na zápas. Nezbývá, než ještě jednou poděkovat všem, kteří se podíleli na celkově výborné reprezentaci oddílu ledního hokeje a města Litomyšle. Trenérem Standou Mečiarem počínaje, přes zdravotní zabezpečení Veronikou Zezulovou, obětavým hl. pořadatelem Milanem Vičarem, bezpečné a pohodlné cestování na zápasy s Jiřím Rojarem až po obětavé rodiče.

Náš hokejový příběh bude pokračovat znovu na podzim, tentokrát však již jako MLADŠÍ DOROSTENCI HC Litomyšl. Vedoucí mužstva Olda Macek.
2017.03.19_o 3.místo poháru VM CHN:LIT
7 : 3 sn
(2:1, 2:1, 3:1 - 1:0)Branky(nahrávky) 1. Velinský (Knytl), 7. Prachař P. (Král), 21. Prachař P., 40. Prachař P. (Prachař T.), 46. Král (Prachař T.), 51. Prachař P. (Král, Pilař L.), 53. Svatoš (Pilař L.), rozhodující nájezd Prachař T. - 16. Mečiar (Starý, Pilavka), 24. Vomočil (Pilavka), 48. Večeřa (Starý)


Rozhodčí: Doležal - Málek, Souček
Vyloučení: 3:6
Využití: 1:0
Oslabení: 1:1
Střely na branku: 34:33
Diváci: 269


HC Choceň: Sajdl - Novák, Vacek, Pilař L., Teplý - Kučera, Prachař T., Pilař M., Velinský, Prachař P., Knytl, Bor, Lichtag, Svatoš, Král

HC Litomyšl: Kalousek - Bláha, Fajfr, Kovář, Mečiar, Starý - Dvořák, Skoumal, Barkóci, Vomočil, Večeřa, Pilavka, Budina

Poslední zápas sezony odehráli hokejisté Litomyšle na ledě Chocně. Za běžných okolností by se jednalo o prestižní derby s početným publikem v zádech, ale nestalo se tak. Žádný z celků nechtěl prohrát, ale motivace přesto nebyla kdovíjaká. Hrálo se o třetí místo v Poháru Vladimíra Martince.

„Jednalo se spíše o přátelský zápas, který nesnesl srovnání se soutěžním utkáním,“ zhodnotil poslední představení svých svěřenců trenér Stanislav Mečiar.

2017.03.14_St.žáci CTR:LIT

TJ Loko Česká Třebová - HC LITOMYŠL 2:5 (0:0, 2:4, 0:1)


Branky: Josef Stráník 4x (!!), Jan Kocourek
Asistence: Antonín Zvěřina 3x, Josef Stráník
Vyloučení: 3:7

Předposlední a opět přeložené utkání Ligy starších žáků se vydařilo na 100%. Hráli jsme u tradičního soupeře „přes kopec“ a výborně. Pochvalu a uznání zaslouží celé mužstvo, ale vyzdvihnout za mimořádný výkon si zaslouží dva hráči: vynikající brankář Vítek Háněl a neskutečně výborně hrající a střílející – Josef Stráník. Ten byl u všech pěti vstřelených branek! ČTYŘI sám vstřelil a u zbylé asistoval jednomu z nejmladších z třetí lajny – Honzovi Kocourkovi. Vynikající výkon těchto hráčů a celého mužstva !! Trenér Stanislav Mečiar se opět osvědčil jako vynikající stratég - psycholog a dokázal kluky připravit na těžký zápas. Z České Třebové se body vozí velmi těžko… Poděkování za bojovný, soustředěný a odpovědný výkon patří, ještě jednou, všem. Závěrečné utkání sezóny je již tradičně přeložené: ve středu 22.3.2017 od 17.00 hodin hrajeme doma s HC Lanškroun. Vedoucí mužstva Olda Macek.

Upozornění pro hráče a rodiče: v sobotu 25.3. od 16.00 hod. se koná schůze starších žáků a jejich rodičů na tradičním místě – Kongres centru, KART ARENA, Moravská 1200. Účast jmenovaných povinná. Účast budou kontrolovat trenér mužstva Stanislav Mečiar a vedoucí mužstva Olda Macek.

18.3.2017 junioři PELHŘ-LIT
juniořiHC Lední Medvědi PELHŘIMOV - HC LITOMYŠL 3:4 (2:2,0:0,1:2)

Branky: Bláha Ondřej, Večeřa Martin, Pakosta Jan, Javůrek Matěj.
Asistence: Bureš Jan, Cimburek Jakub, Síla Jan.

Odvetné utkání o 5.místo lépe zvládla naše juniorka a v této poslední sezoně KLJ,
obsadili junioři 5.místo.


Poděkování patří všem hráčům z Litomyšle i Skutče, kteří za juniorku nastupovali
a také všem zainteresovaným, kteří se těch šest měsíců kolem toho motali :-) :-)

R.Kmošek
2017.03.17_2.Finále dorost SVE:LIT

HC Světlá nad Sázavou : HC LITOMYŠL
8:3 (3:2, 3:1, 2:0)


Druhé finálové utkání KLD odehráli naši dorostenci na zimním stadionu ve Světlé nad Sázavou, bohužel se jim nepodařilo vyrovnat finálovou sérii a tak obhájit loňské vítězství.
Takže v letošní sezóně obsadili výtečné 2.místo v Krajské lize dorostu, GRATULUJEME!!!!!

2017.03.12_St.žáci LIT:PCE

HC LITOMYŠL – HC Dynamo Pardubice 5:8 (3:2, 1:4, 1:2)


Branky: Jan Kocourek, Daniel Macek, Josef Stráník, Antonín Zvěřina, Tomáš Flídr
Vyloučení: 6:7

Přeložené utkání s favoritem a vedoucím celkem soutěže jsme začali ve velkém stylu. Dařilo se nám „na co jsme šáhli“. Přehráli jsme soupeře ve všem a naše touha obstát a co nejvíce potrápit kluky z Pardubic, vyšla do puntíku. První třetinu jsme vyhráli. Podobně se dařilo do poloviny utkání a poté soupeř přebral iniciativu a otočil vývoj utkání. Pravda, pomohli jsme mu v tom zbytečnými chybami v obraně, ale kluci dřeli dál. Žel, síly docházeli a byla také znát vynucená přestávka - jarní prázdniny…
V závěru jsme přece jen trochu upravili nepříznivé skóre. I přes prohru jsme bojovali a nechali na ledě duši. Klukům patří poděkování. Vedoucí mužstva Olda Macek.

POZOR. Čeká nás další přeložené utkání. V úterý 14.3. jedeme auty do České Třebové, kde hrajeme od 17:00 hodin. Sraz na ZS v 15:30 hod. Poslední utkání sezóny hrajeme také v týdnu, 22.3. doma od 17:00 hod. s HC Lanškroun.
11.3.2017 Junioři LIT-PELH o 5.místo
juniořiHC LITOMYŠL - HC Lední Medvědi PELHŘIMOV 10:2 (1:0,3:1,6:1)

Branky: 3x Bláha Ondřej, 2x Voříšek Jakub, 2x Cimburek Jakub, Pakosta Jan, Fila Ondřej, Kopecký Jan.
Asistence: 6x Cimburek Jakub, 2x Voříšek Jakub, Síla Jan, Pakosta Jan.

Poslední zápas juniorů se hraje v sobotu 18.3.v Pelhřimově od 15:45.

Bude to asi na dlouhé roky poslední zápas juniorů, Krajská liga juniorů se pro příští sezonu ruší
a bude nahrazena Ligou staršího dorostu.
2017.03.12_o 3.místo Poháru VM- LIT:CHN
6 : 2
(2:1, 2:1, 2:0)Branky(nahrávky) 10.Kovář (Budina), 18. Pilavka (Vomočil), 24. Dvořák (Vomočil), 40. Voříšek J. (Skalník), 45. Dvořák (Starý, Vomočil), 50. Mečiar (Dvořák) – 7. Prachař T. (Knytl), 33. Saidl (Křečan)


Rozhodčí: Pilný - Bohuněk, Schaffer
Vyloučení: 5:0
Využití: 0:0
Diváci: 129
Stav série: 1:0

2017.03.12_1.Finále dorost LIT:SVE

HC LITOMYŠL : HC Světlá nad Sázavou
6:7 SN (4:2, 1:1, 1:3, 0:0) samostatné nájezdy 1:2Branky: 2x Jakub Voříšek, Jiskra, Zahradník, Pakosta, Háněl, nájezd proměnil Večeřa
Asistence: 2x Večeřa, Nešpor, Pakosta, Vytlačil, Leksa

Naši dorostenci přes slibně rozehrané utkání /vedení 4:1,5:2,6:4/do vítězného konce nedotáhli a po remíze v základní hrací době 6:6 následovalo prodloužení hrané 4 na 4,kde branka i přes šance na obou stranách nepadla. Rozhodly tedy nájezdy, ve kterých hosté vyhráli 2:1 a tím první finálový zápas. 2.finálový zápas se hraje v pátek 17.března ve Světlé nad Sázavou v 19:30 hodin a naši dorostenci se v něm pokusí vrátit sérii do Litomyšle. Držte nám palce a přijeďte nás povzbudit do Světlé. Děkujeme za skvělou atmosféru a hojnou diváckou kulisu při dnešním zápase.
2017.4.2_Tryout ml.dorost


Další info naleznete v PŘEČÍST VŠE

Zimní stadion (774 432 169)

ZS rozpis ledu únor 2017

Veřejné bruslení únor 2017

Seznamy zápasů LIT

Krajská liga mužů
Krajská liga juniorů
Krajská liga dorostu
Krajská liga st.žáků

OnLine
On Line PUHK 2015 Facebook On Line PUHK
NEPŘEHLÉDNĚTE
HRA TĚLEM V ŽÁKOVSKÝCH KATEGORIÍCH
Nová úprava pravidel omezující tvrdost hry v žákovských kategoriích...
Zápasy A-týmu

Návštěvnost
TOPlist
name
eshop-plus.cz: vlastní eshop do 5 minut
Facebook a YouTube
Facebook Facebook
Partneři
B team HC Litomyšl
Facebook
tabulka KLM PU

Důležité odkazy
Český hokejový svaz
Region info PU a HK
Krajský svaz PU
Krajský svaz HK
HC Slovan M.Třebová
HC Hlinsko
HC Chrudim
HC Chotěboř
HC Skuteč
HC Choceň
HC Světlá n.S.
HC Lanškroun
HC Spartak Polička
Lok. Česká Třebová
ZH Pardubice
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.01 sekund Upravil Jiří Mlejnek © 2009, veškeré materiály z tohoto webu lze použít pouze se svolením provozovatele! Theme Nautica