xx
Herní víkend Starší žáci
žáci

Starší žáky čekají o následujícmí víkendu dvě mistrovská utkání.

v sobotu 1.10.2016 v Hlinsku sraz 9:00hodin
v neděli 2.10.2016 v Moravské Třebové sraz 9:00hodin

Na obě utkání pojedeme společně autobusem.

Oznámení KVV ČSLH Pardubice
infoKVV ČSLH Pardubického kraje rozhodl dne 26.9.2016 metodou per rollam, že v KLM v sezóně 2016/17 se bude v případě prodloužení hrát v počtu hráčů 3 na 3. Upřesňující pravidla a postup je v příloze tohoto emailu - jde o výňatek (změnu) ze Soutěžního a disciplinárního řádu ledního hokeje. Seznamte s touto změnou rovněž vedoucí boxu pomocných činovníků a zapisovatele, kterým doporučujeme mít text v příloze k dispozici při utkáních.

Výňatek ze Soutěžního řádu ledního kokeje: najdete pod článkem pod volbou Přečíst vše
24.9.2016 junioři Chotěboř-Litom/Skut.
juniořiHC CHOTĚBOŘ - HC LITOMYŠL/HC SKUTEČ 11:3 (0:0, 6:2, 5:1)

Branky: Barták Daniel, Bouška Oldřich, Večeřa Martin.
Asistence: Zoulík Michal, Voříšek Jakub.

Pro letošní sezonu se kategorie juniorů spojila s HC Skuteč.
Další zápas hrají junioři v sobotu 1.10. od 15:30 na ZS Skuteč s HC Pelhřimov.
25.9.2016_Dorost LAN:LIT
dorost

TJ ORLI LANŠKROUN : HC LITOMYŠL 4 : 3 (0:1, 3:0, 1:2)

Branky: Nešpor, Fila, Večeřa
Asistence: Kroužel, Vytlačil, Fila

První zaváhání našeho dorostu v Lanškrouně, po spoustě nevyužitých šancí
se nepodařilo našim dotáhnout utkání do vítězného konce.
24.9.2016-Starší žáci CHR:LIT
žáci

HC CHRUDIM : HC LITOMYŠL 9 : 1 (3:0, 1:1, 5:0)

Branky: M.Gyomber
Vyloučení: 3:5

První utkání na ledě soupeře a také vysoká prohra. Soupeř nás přehrál ve všech herních činnostech. Největší slabinou je střelecká nemohoucnost. Zlepšovat toho kluci mají dost a pílí v trénincích mohou, alespoň trochu, vyhladit vrásky na čele trenéra Stanislava Mečiara.
POZOR ! Další utkání hrajeme doma ve sváteční středu, 28.09.2016 od 09.00 hod. s HC Choceň.
Vedoucí mužstva Olda Macek
17.9.2016_St.žáci LIT:MTR
žáci

HC LITOMYŠL : HC SLOVAN MOR.TŘEBOVÁ 3 : 5 (1:2, 1:1, 1:2)

Branky: Josef Stráník 2x, Filip Lipavský

V sobotu 17. září jsme zahájili novou sezónu Ligy starších žáků zápasem s Moravskou Třebovou. Utkání bylo z obou stran opatrné, obě mužstva se dostávala do tempa velmi pomalu. Postupem času hosté měli více ze hry a tuto převahu vyjádřili dvěma góly. Nám se podařilo vstřelit kontaktní branku v závěru první třetiny. O osudu utkání rozhodlo lepší proměňovaní brankových příležitostí a orientace u branky soupeře. I přes nepříznivý výsledek utkání výborný výkon v brance odvedl Vítek Háněl. Střelecky se blýskl Josef Stráník. Další utkání hrajeme v sobotu 24.9. v Chrudimi od 11:30 hod.

Vedoucí mužstva Olda Macek
Informace pro fanoušky
infoHC Litomyšl
dává na vědomí všem svým členům a fanouškům, že od nové sezóny 2016 - 2017 platí nové modely pernamentek a sponzorských průkazek. Zároveň s tím, skončila dnem 10.9. 2016 platnost všech průkazek, kartiček a pernamentek z minulých dob, včetně zelených plastových členských průkazů. Od uvedeného data bude vstup umožněn na mistrovský zápas mužů ( na některé vybrané mládežnické zápasy ), jen po předložení platné vstupenky, a to bez výjimky ( nebo po předložení platné pernamentky, či sponzorské průkazky ). Doufám, že tento náš nezbytný krok pochopíte, zařídíte se podle něj a budete dál hojně navštěvovat naše hokejové zápasy. Ceny pernamentek ( jen pro základní část ) a vstupenek zůstávají stejné, jako v minulé sezóně. Výkonný výbor HC Litomyšl
První mistrovké utkání DOROST
dorost

HC LITOMYŠL : HC CHOTĚBOŘ 9 : 2 (1:1, 3:1, 5:0)

Branky : Voříšek 3x, Večeřa 3x, Bláha 2x, Háněl
Asistence: Voříšek 3x, Večeřa 2x, Bláha 2x, Vytlačil, Pakosta

První mistrovské utkání zvládnul Litomyšlský dorost na výbornou. Potvrdil tak svojí výkonnost.
Přípravné utkání Muži
muži

HC LITOMYŠL : HC CHRUDIM 1 : 4

V sobotu 17.9.2016 od 15:00 hodin odehrál náš A-tým na domácím ledě přípravné utkání proti HC Chrudim.
14.9.2016_SCHŮZKA RODIČŮ PŘÍPRAVKA
přípravky

SCHŮZKA RODIČŮ PŘÍPRAVKA

Kategorie 2008,2009,2010 a mladší. Ve středu 14.9.2016 v 17:30 po tréninku v kabině.
ROZPIS TRÉNINKŮ ZÁŘÍ 2016
info
Zimní stadion (774 432 169)

ZS rozpis ledu září 2016