Regionální liga staršího dorostu,13.kolo

góly:Edl,Svatoš,Bláha
asistence:Svatoš,Polák,Jiskra,Vytlačil,Večeřa

Komentář

Vyrovnané utkání s výborným soupeřem posíleným o 3 hráče staršího dorostu extraligy z Dukly Jihlava jsme začali výborně, ale přes jasnou převahu a několik čistých golových šancí jsme proměnili pouze přesilovou hru 0:1 po první třetině. 2.třetinu jsme začali opět tlakem a po využití chyby domácích na 0:2 jsme bohužel polevili a díky dvěma našim chybám ve středním pásmu domácí srovnali na 2:2. V závěrečné třetině narostla domácím křídla a zejména hráči z Jihlavy byli k neudržení, což vedlo k vylučování našich hráčů. Přesto jsme ještě využili přesilovou hru na 2:3, poté už ale v závěrečné 10 minutovce dvakrát inkasovali, jednou v oslabení 3:5. Přes obrovskou snahu o vyrovnání a díky výbornému výkonu domácího golmana jsme už gól dát nedokázali a odjíždíme z Velmezu bez bodu. Získat body se budeme snažit v PÁTEK 10.11 v 19.30 hodin na zimním stadionu v Litomyšli proti HC SKUTEČ. Přijďte nás povzbudit.

Elévové - vyrovnaný zápas

TJ Loko Česká Třebová : HC Litomyšl    2  :  1

HC Litomyšl B : HC Čestice

Óda na radost v podání Litomyšle

Zápasy se Světlou nad Sázavou jsou těmi, na které se dlouho vzpomíná nehledě na výsledek Pro Litomyšl tentokrát šlo o zápas...

HC Mor.Třebová B : HC Litomyšl B

Mladší dorost opět vítězně.

Elévové - výhra nad Chocní

Starší dorost poráží Kralupy

Ztráta bodů může mrzet

Mladší dorost vítězí v Lomnici n.P.

Starší dorost v nedělní podvečer hostil HK Kralupy nad Vltavou

Muži | Neděle 21.01.2018, 17:00