Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáct potlesků nezaznělo

08.10.2020 | Petr Šilar

Tým z Poličky se po letech vrátil do krajského přeboru. Utkání hrané vprostřed týdne však rozhodně nemělo parametry derby. Nejenže na tribunách chyběli diváci, ale zápas byl rozhodnut během několika minut. Nově formující se tým se i tak dočkal čestného úspěchu. 

E0016 | Středa 07.10.2020, 18:30
 

HC Spartak Polička - HC Litomyšl

3:12

0:5,1:3,2:4

Branky: 26. Pachl (Šerejch), 47. Jindra (Kunstmüller) 52. Jindra Kunstmüller - 2. Vaňo (Cink,Bažant), 7. Pilavka (Dvořák), 13 Švec (Skoumal,Vomočil), 14. Barkóci (Holík), 16. Cink, 23. Pilavka (Ondráček, Dvořák), 35. Voříšek (Jakubec), 40. Voříšek (Jakubec), 41. Skoumal (Vomočil,Pilavka), 46. Vaňo (Bažant), 51. Vomočil, 59. Jakubec (Jankovský)  


Rozhodčí: Vepřovský - Křivohlavý, Říha

Vyloučení:6:5 Využití:1:2 

HC Spartak Polička: Vít (Řehoř) - Čermák, Klíma, Prokop, Nunvář, Štěrba - Zobač, Pachl, Pazourek, Martinů, Boštík, Jindra, Cihlář, Šerejch, Štola, Nečas, Kunstmüller

HC Litomyšl: Horáček (Nimmerrichter) - Jankovský, Holík, Švec, Bažant, Dvořák, Ondráček - Skoumal, Cink,Vaňo, Vomočil, Barkóci, Pilavka, Voříšek, Jakubec, Háněl

Komentář
 
 
 

Do zápasu v Poličce nastoupila Litomyšl téměř v plné sestavě a už od prvních minuty dávala najevo, kdo je pánem kluziště. První dva rychlé góly zlomily odpor soupeře a do konce první dvacetiminutovky se tak jejich počet zastavil na číslovce pět. „Hrálo se prakticky na jednu branku, ale herní projev nebyl ideální. Ve hře bylo dost nepřesností a hráči nedodržovali co jsme si řekli. Pouštěli jsme tak soupeře do šancí a po první třetině jsme mohli jít do šaten za stavu 3:3,“ řekl trenér Jakub Bažant.

Ve druhé časti zareagovali hráči Spartaku na šestý gól Jiskry a gólman Horáček tak poprvé lovil puk ze své branky. To však nezastavilo litomyšlskou eskadru, která do ještě dva góly přidala. Po druhé siréně tak svítilo na tabuli skóre 1:8.

Do poslední třetiny bylo velmi těžké hledat motivaci pro pokračování v zápasu. „Řekli jsme si, že je potřeba se připravit na další zápas abychom prodloužili sérii výher,“ ozřejmil situaci v kabině Jakub Bažant. Proslov zabral, a tak se předváděný projev značně zlepšil a stejně tak i soupeř, který rozhodně nechtěl odcházet z ledu s ostudou. Výsledek poslední části hry – 2:4, tak naznačil, že Polička má sice mladý kádr, ale s potenciálem do budoucna.


 
 
 
Ohlasy

 
 

Jakub Bažant, trenér HC Litomyšl: „Zápas bez diváků byl divný a bylo to nepříjemné pro oba celky. Doufám, že s to brzy zlepší a budeme moci pozvat diváky na zimák. Pokud se však vše podaří, tak chceme přenášet domácí utkání na facebookovém profilu, kde uveřejníme také bližší informace."

Aktuální články
Hokej mi chybí, je součástí mého života, líčí Bažant a točí videa

Matěj Bažant šéfuje mládeži v Litomyšli, kde s bratrem Jakubem rozjeli vlastní videa pro domácí přípravu – #trénujdoma. Na úvod...

 
TRÉNUJ DOMA | 1. Agility trénink (žebřík)

Agility tréninkDalší série videí trénuj doma je tady, tentokrát se zaměříme na rozvoj agility s žebříkem.

 
TRÉNUJ DOMA | 3. Práce s holí (dribbling doplňující cviky)

Podívej se na poslední díl zaměřený na práci s holí, ve kterém nalezneš doplňující cviky! Další videa díky vlně pozitivních...

 
TRÉNUJ DOMA | 2. Práce s holí (dribbling s překážkou)
 
TRÉNUJ DOMA | 1. Práce s holí (dribbling)
 
UZAVŘENÍ ZIMNÍHO STADIONU !!!!!
 
O vítězství rozhodla závěrečná třetina
 
Soupeř vzdoroval pouze první třetinu
 
Jedna nešťastná střela a body zůstaly soupeři
 
Druhý zápas mladších žáků
 
Utkání
Muži | Středa 07.10.2020, 18:30
E0016
HC Polička - HC Litomyšl
 
Muži | Neděle 11.10.2020, 17:00
E0025
5:3
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS