Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dobrému výkonu chyběl jen lepší výsledek

09.02.2020 | Petr Šilar

Čtvrtfinálové série jsou z poloviny uzavřenou záležitostí. Litomyšl má za sebou zápas v Moravské Třebové, kde se jí bohužel nepodařilo zopakovat výsledek z prvního utkání. Dobrou zprávou je, že i bez osmi hráčů podal tým výkon, za který se nemusel stydět. Je na co navázat.

E0118 | Neděle 09.02.2020, 17:00
 

HC Slovan Moravská Třebová - HC Litomyšl

6:3

2:1, 2:0, 2:2

Branky: 4. Faltus (Langr, Bahounek), 8. Marek (Hradil, Řehulka), 29. Rajnoha (Faltus,Langr), 39. Čikl (Langr,Faltus), 53. Cach (Pavlovský, Augustin), 59. Bahounek (Pavlovský, Augustin) – 2. Křesťan (Vomočil, Švec), 41. Ostřanský (Bláha, Mečiar), 46. Jankovský ( Drobný, Křesťan)

Vyloučení: 4:5 Bez využití

Rozhodčí: Veselý, Kareš – Kopecký, Kolář

Diváci: 675

HC Slovan Moravská Třebová: Kašpar (Turek) - Hradil, Janků, Kudrna, Rajnoha,Muselík,Bahounek - Cach, Langr, Kavan, Augustin, Čikl, Marek, Pavlovský, Faltus, Kobza, Řehulka

HC Litomyšl: Klička (Kaplan) – Myška, Bláha, Mečiar, Švec – Dvořák, Ostřanský, Cink, Vomočil, Křesťan, Voříšek, Drobný, Jakubec, Háněl, Jankovský

Komentář
 
 
 

Čtvrtfinálové série jsou z poloviny uzavřenou záležitostí. Litomyšl má za sebou zápas v Moravské Třebové, kde se jí bohužel nepodařilo zopakovat výsledek z prvního utkání. Dobrou zprávou je, že i bez osmi hráčů podal tým výkon, za který se nemusel stydět. Je na co navázat.

Vstup do utkání vyšel hostujícímu týmu na výbornou. Už ve druhé minutě se zapsal do střelecké listiny Křesťan – 0:1. Domácí se však rychle oklepali a ve 4. minutě vyrovnal Faltus – 1:1. Navíc o čtyři minuty navýšil skóre Marek – 2:1. Po zbytek třetiny měli domácí o trochu více šancí, ale Klička byl neomylný. Navíc tým z Litomyšle v pozměněné sestavě hrál vyrovnanou partii.

Další dvacetiminutovka pokračovala ve stejném duchu a to až do 29. minuty, kdy Rajnoha vypálil od modré čáry a byl úspěšný – 3:1. Následná tři vyloučení neměla na vývoj zápasu velký vliv. Minutu před koncem třetiny se jako další zapsal mezi střelce Čikl – 4:1. Hráči Litomyšle se však za svůj výkon stydět nemuseli a mohli vyhlížet závěrečnou část zápasu s optimismem.

Opět skvělý vstup do třetiny. Po 18 vteřinách se prosadil Ostřanský, který vyjel do útočného pásma a překvapil svou střelou Kašpara – 4:2. Zlepšená hra hostujícího týmu přinášela ovoce i v následujících minutách. Ve 46. minutě si na přihrávku Drobného dobře najel Jankovský – 4:3. Co chybělo k vyrovnání? Moc ne. Rozhodně nepomohla přesilová hra z 51. minuty. Šance na vyrovnání se ztenčili, když se na konci 53. minuty prosadil střelou do vinglu Cach – 5:3. V čase 56:08 si vzal trenér Svatoš „time“. Ten měl za důsledek, že brankář Klička odjel na střídačku. Ani to však Litomyšli nepomohlo zvrátit zápas ve svůj prospěch. Naopak Bahounek trefil minutu před koncem prázdnou branku. 
 
 
Ohlasy

 
 

Bohumil Jakubec, asistent trenéra (HC Litomyšl): „Prohráli jsme, ale nemáme se za co stydět. Chci pochválit celý tým za odbojovaný zápas. Musíme se však zlepšit ve střelbě a pokud budeme přímočařejší směrem k bráně, tak věřím, že ve středu můžeme uspět.“

Aktuální články
REDSTONE Extraliga juniorů

Vážení členové a příznivci HC Litomyšl. Po loňském, poměrně úspěšném, působení našeho týmu v REDSTONE Extralize...

 
A-tým zahájil letní přípravu na novou sezónu

V úterý 26. května 2020 zahájil A-tým pod vedením nového trenéra Jakuba Bažanta letní přípravu na novou sezónou. Fanoušci se mohou...

 
Prvotním cílem byla záchrana. Podařilo se a je to úspěch

„Věřím, že kluci zúročí nasbírané zkušenosti v litomyšlském áčku,“ říkají trenéři hokejové juniorky po první...

 
Vzpomínáme ....
 
Veselé Velikonoce
 
Děkujeme za podporu!
 
Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH
 
POSLEDNÍ UTKÁNÍ A-TÝMU ZRUŠENO !!!!
 
V komorní atmosféře se rozloučili hráči vítězně
 
HOKEJOVÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK JE ODLOŽEN!!!
 
Utkání
Muži | Neděle 01.03.2020, 17:00
E0150
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl
 
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
E0161
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS