Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Paralýza... Prohra! Problém!!!

06.02.2019 | Petr Šilar

Druhý čtvrtfinálový duel s Českou Třebovou se odehrál na ledě soupeře. Litomyšli mi se však tento zápas vůbec nevydařil a v neděli bude co napravovat. 

E0168 | Středa 06.02.2019, 18:30
 

HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl

12:3

8:0, 3:0, 1:3

Branky: 8. Křečan (Filip), 9. Štefka (Škvor,Hemský), 13. Fúzik (Křečan,Filip) a Štefka (Škvor,Hemský), 16. Křečan (Filip) a Veverka (Škvor, Hemský), 20. Křečan (Filip) a Hemský (Štefka), 31. Krejza (Prachař), 34. Prachař (Krejza, Daněk), 38. Velínský (Schejbal,Prachař), 47. Hemský - 43.Vomočil (Jakubec), 45. Jakubec (TS), 49. Křesťan (Starý, Mečiar)  


Vyloučení: 5:7 Využití: 0:0 V oslabení: 4:0

Rozhodčí: Bernat - Čížek, Kolář

Střely na branku: 41:22

Diváci: 707

HC Kohouti Česká Třebová: Nimmerrichter – Škvor, Šejba, Jemelka, Pražák, Daněk, Žouželka – Křečan, Hemský, Veverka, Velínský, Prachař, Fúzik, Pirkl, Krejza,Štefka, Král, Dvořák T., Filip, Schejbal, Dvořák O.

HC Litomyšl: Kalousek (9. Klička, 20. Kalousek) – Mečiar, Navrátil, Holík, Bláha, Pazdera, Šklíba, Starý – Barkóci, Jankovský, Pilavka, Voříšek, Budina, Jakubec, Vomočil, Zahradník, Švec. Křesťan

Komentář
 
 
 

Horší vstup do utkání Litomyšl nezažila. V 9. vedli domácí 2:0. Trenér hostí reagoval výměnou gólmana, ale tento tah nepřinesl herní zlepšení. Na další gól se čekalo pouze tři minuty a reakcí trenéra Svatoše byl tentokrát oddechový čas. Ani ten však nepomohl. Po jeho skončení trvalo domácím pouze 14 vteřin na vstřelení gólu. O dvě minuty se v oslabení trefili opět domácí a bylo po zápase – 5:0. Kohouti byli v laufu, a tak se jim podařilo vstřelit ještě další tři branky, než zazněla siréna. Do šaten se tedy odcházelo za stavu 8:0!!!

Ve druhé části se hry se toho v porovnání s úvodem utkání příliš nestalo. Domácí „pouze“ vstřelili tři branky... 

Závěr utkání vyzněl sice lépe pro Litomyšl, ale dílčí výhra 3:1 byla pouze kosmetickou úpravou celkového skóre.

 
 
 
Ohlasy

Martin Palinek, trenér Kohoutů: „Jednoznačné vítězství. V závěrečné třetině jsme nechali některé hráče odpočívat, příležitost dostali náhradníci. V neděli nás čeká třetí zápas, soupeře nesmíme v žádném případě podcenit.“

 
 

Bohumil Jakubec, asistent trenéra (HC Litomyšl): Musíme bojovat a nic nevzdávat. Na dno jsme se dostali sami a bude záležet na každém jedinci, jestli dokáže zahodit nepovedené utkání za hlavu. Hlavní je se nevzdat! Série může být pěti zápasová.

Aktuální články
Čtvrtfinálová série je u konce

Ke čtvrtému utkání nastoupila Litomyšl na ledě České Třebové. Radost z úvodního se brzy rozplynula. Kohouti vyrovnali a dokráčeli k...

 
I po jarních prázdninách pokračuje dorost ve vítězném tažení

HC Choceň - HC Jiskra Litomyšl 5:8

 
V derby s Českou opět jednoznačné vítězství juniorů

HC LITOMYŠL:TJ LOKO ČESKÁ TŘEBOVÁ 9:1 /3:0,2:1,4:0/góly:Hricuš 2,Lipenský 2,Jakubec 2,Zahradník Vl,Večeřa,Bláhaasistence:Jakubec...

 
Béčko o víkendu dvakrát vítězně.
 
O pírko lepší byla Litomyšl
 
Kohouti potrestali chyby Litomyšle
 
Zápas juniorů s Novou Pakou ZRUŠEN z důvodu velké marodky hostí!
 
Soustředění VTM ročníku 2007
 
Včelí bodnutí a soupeřem budou Kohouti
 
Junioři vybojovali cenné vítězství ve Světlé
 
Utkání
Muži | Neděle 10.02.2019, 17:00
E0172
4:3
HC Litomyšl - HC Kohouti Česká Třebová
 
Muži | Středa 13.02.2019, 18:30
E0176
5:2
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS