Starší dorost : Prohra v Kolíně

gol:Večeřa
asistence:Voříšek Jakub

SC Kolín:

HC Litomyšl: Klas-Polák,Ševčík,Koukal,Bláha,Jiskra-Vytlačil,Voříšek Jakub,Večeřa,Voříšek Dominik,Zahradník,Nešpor,Čapek,Leksa,Háněl

Komentář

Utkání se silným Kolínem/loni ještě extraliga SDO/rozhodla v podstatě první třetina,kdy soupeř zkušeně využil naše chyby a přesilovou hru,naopak my jsme přesilovky opět nedokázali využít.Druhá třetina byla vyrovnaná,chvílemi byla převaha na domácích hokejkách,ale i my jsme měli šance.Ve hře nás držel výbornými zákroky náš brankář,stejně tak chytal výborně ale i golman domácích.Třetina tedy skončila smírně 1:1.Ve třetí třetině byla z naší strany patrná snaha s vývojem utkání ještě něco udělat,ale domácí si náskok pohlídali a zaslouženě zvítězili.Dnes máme šanci prohru v Kolíně odčinit v domácím utkání proti Světlé,tradičnímu krajskému soupeři a loňskému vítězi KLD.V základní části jsme zvítězili ve Světlé 4:1 a doma 6:5 po dramatickém průběhu.Světlá má v tabulce nádstavby 9 bodů jako my,včera podlehla na domácím stadionu v předehrávce lídru soutěže Vlkům z Jablonce 1:4.Přijďte nás povzbudit dnes v 17.00 hodin na zimní stadion v Litomyšli.

Elévové - vyrovnaný zápas

TJ Loko Česká Třebová : HC Litomyšl    2  :  1

HC Litomyšl B : HC Čestice

Óda na radost v podání Litomyšle

Zápasy se Světlou nad Sázavou jsou těmi, na které se dlouho vzpomíná nehledě na výsledek Pro Litomyšl tentokrát šlo o zápas...

HC Mor.Třebová B : HC Litomyšl B

Mladší dorost opět vítězně.

Elévové - výhra nad Chocní

Starší dorost poráží Kralupy

Ztráta bodů může mrzet

Mladší dorost vítězí v Lomnici n.P.

Starší dorost v nedělní podvečer hostil HK Kralupy nad Vltavou

Muži | Neděle 21.01.2018, 17:00