Poslední bod v letošním roce

21.12.2017 | Petr Šilar

Litomyšl je zase o kousek blíže k branám play off. Poslední zápas v letošním roce ukázal, že tým má svou sílu a dokáže se o výsledek poprat. V novém roce by si tak diváci měli určitě najít cestu na zimní stadion.

E0144 | Středa 20.12.2017, 18:30

HC Světlá nad Sázavou - HC Litomyšl

2:1 pp

Komentář

Opatrný zápas od obou celků gólové hody nepřinesl. Navíc i gólmani přispěli k tomu, že bylo výsledné skóre tak nízké. Rozhodně se však nenudili, neboť nebylo nouze o častá vyloučení. „V první třetině jsme měli více šancí,“ okomentoval průběh zápasu trenér Jan Svatoš. Jeho slova potvrzuje i gólová trefa Dvořáka z 13. minuty – 0:1. Domácí se neprosadili ani v nabídnutých přesilových hrách. Do kabin odcházeli spokojenější hosté.

Začátek druhé třetiny vyšel lépe domácím, kdy využili výhodu hráče v poli. V 41. minutě se prosadil Kořínek – 1:1. To však nikdo netušil, že další gól je v nedohlednu. Další vyloučení přinesla jen práci strážcům brankového prostoru. Nikdo však nechtěl udělat chybu, tak se v kolonce góly další jména neobjevila.

Ve třetí části hry se na ledě přiostřilo a nemohly za to upravené brusle. Ani jeden z týmů však za svá provinění nepykal obdrženým gólem. V 57. minutě mohli zápas ve svůj prospěch zvrátit domácí. Dolinský trestné střílení neproměnil a šlo se do prodloužení.

Hra ve třech v podání Litomyšle není to pravé ořechové. Pouhých 23 vteřin trvalo Blažkovi, než překonal Kalouska.

Ohlasy

Jan Svatoš, trenér: „Mohli jsme vyhrát a po utkání je bod lehké zklamání. Před zápasem bychom ho brali všemi deseti. Zápas jsme odehráli převážně na dvě lajny, ale hráči se prezentovali dobrým výkonem.“

Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

HC PODĚBRADY : HC LITOMYŠL 4 : 6  /0:0,2:3,2:3/

Pozvánka na hokej !!!

HC Litomyšl B : HC Voděrady

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř

HC LITOMYŠL : HC CHOTĚBOŘ  4 : 0 /3:0, 1:0, 0:0/góly: Nešpor, Voříšek Jakub, Voříšek Dominik, Zahradníkasistence: 2x Zahradník,...

Hokejové srdce zůstalo u ledu

Starší dorost otočil zápas v Třebíči a veze 2 body

Mečbol na naší straně

Mladší dorost veze výhru z Opočna

Chrudimské letce jsme přistřihli křídla

Bojovný výkon na favorita nestačil

Mladší dorost osmou výhru v řadě nepřidal.

Muži | Neděle 11.02.2018, 18:30
HC Chrudim - HC Litomyšl