Starší dorost v nedělní podvečer hostil HK Kralupy nad Vltavou

11.01.2018 | Večeřa David

HC LITOMYŠL : HK KRALUPY NAD VLTAVOU
Neděle  14.ledna v  16.30 hodin na ZS v Litomyšli

Zveme všechny příznivce ledního hokeje a zejména fanoušky a fanynky staršího dorostu na další domácí zápas Regionální ligy staršího dorostu, nadstavbové skupiny L,a to v nedělní podvečer na zimní stadion, kde se utkají naši starší dorostenci s neznámým soupeřem ze středních Čech. HK Kralupy nad Vltavou skončil v základní skupině na druhém místě za HC Jablonec s 41 body a famozním skore 110:30. V nadstavbové skupině se Kralupům již tak nedaří, zatím jsou se 3 body z 6 zápasů na 10.místě tabulky, ale zdání slabšího soupeře může v této velmi vyrovnané soutěži klamat a nelze žádného soupeře podcenit. Kralupy prohrály doma s Benátkami 2:5, Chrudimí 0:3 a porazily Kolín 5:4 po SN, prohrály v Třebíči 1:4,v Novém Městě 3:4 na SN a v Mělníku 1:5. Již z výsledků je patrno, že nás nečeká lehký soupeř a očekává se vyrovnaný a tvrdý zápas, jakožto ostatně každý v nadstavbě. Přijďte kluky povzbudit v neděli na zimák !!!

Elévové - vyrovnaný zápas

TJ Loko Česká Třebová : HC Litomyšl    2  :  1

HC Litomyšl B : HC Čestice

Óda na radost v podání Litomyšle

Zápasy se Světlou nad Sázavou jsou těmi, na které se dlouho vzpomíná nehledě na výsledek Pro Litomyšl tentokrát šlo o zápas...

HC Mor.Třebová B : HC Litomyšl B

Mladší dorost opět vítězně.

Elévové - výhra nad Chocní

Starší dorost poráží Kralupy

Ztráta bodů může mrzet

Mladší dorost vítězí v Lomnici n.P.

Elévové - první zápas na velkém hřišti

Muži | Neděle 21.01.2018, 17:00
HC Litomyšl - HC Světlá nad Sázavou