Drama v úvodním zápase nádstavby,RLSD

02.12.2017 | Večeřa David

HC LITOMYŠL :  TJ SPARTAK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
3 : 4  SN /1:1, 1:2, 1:0, SN 1:2 /
góly: Polák, 2x Zahradník
asistence: Svatoš, Bláha
nájezd proměnil Svatoš

V úvodním zápase nádstavby jsme se utkali s druhým týmem Hradecké skupiny RLSD Novým Městem. Od začátku jsme v rychlém a tvrdém zápase drželi se soupeřem krok, byť stále dotahivali 1 golový náskok soupeře. 2 minuty přes koncem utkání jsme vyrovnali na 3:3, takže rozhodovali nájezdy. V těch jsme bohužel měli smůlu a překonali brankáře Nového Města jenom jednou, přičemž hosté 2x, takže bonusový druhý bod si odváží soupeř. Škoda neproměněných přesilových her a individuálních chyb v nich, možná by byl výsledek veselejší. Každopádně si kluci ze staršího dorostu zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a snahu utkání zvrátit a vybojovaný bod v závěru utkání. Též děkujeme fanclubu za jeho povzbuzování po celý zápas, také všem fanouškům ledního hokeje, kteří zápas navštívili. Další zápas hrajeme v PÁTEK 8.12 v 19.30 hodin s HC CHRUDIM.Přijďte nás povzbudit!!!

Pět gólů stačit nemusí

Derby s Moravskou Třebovou patří mezi nejzajímavější utkání v sezoně. Tentokrát však zápas nepřipomínal bitvu, jak by si mnozí...

S Česticemi jsme vybojovali prodloužení

HC Čestice : HC Litomyšl B   4 : 5 ns.

Mladší dorost si zastřílel proti Opočnu

HC LITOMYŠL  - HC OPOČNO  12:2 (6:1,5:0,1:1)

Starší dorost poráží Chrudim

Mikulášská nadílka nechutnala

Když k Sázavě, tak s Hrochem

Mikulášská nadílka na ledě!!!!!

Elévové 6.kolo

Béčko bodovalo v Chocni