ZIMNÍ STADION LITOMYŠL UZAVŘEN !!!!

01.09.2020 | Ladislav Klement

Podle aktuálních informací z krajské hygieny jsou někteří hráči litomyšlského hokejového klubu v karanténě. Týká se to hráčů juniorky a realizačního týmu. Covid-19 se měli nakazit při zápase v Brně, hygienici nyní trasují nakažené a do karantény pravděpodobně zamíří během dneška a příštích dnů další lidé, nejspíše i zaměstnanci zimní haly. Výhodou je, že zimní stadion v Litomyšli ještě nezahájil provoz, takže se hráči a trenéři jednotlivých kategorií neměli možnost mezi sebou potkávat. Odborníci se celou situací na Litomyšlsku intenzivně zabývají a není důvod k panice. Veřejnost budeme dále informovat.

Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
HC Litomyšl - HC Hlinsko