Večeřa David |

Klíčový zápas doma s Havířovem!

pátek 28.2.
HC Litomyšl : HC AZ Havířov 2010 1:4 /0:2,1:2,0:0/
góly: Lichtag

úterý 25.2.
HC LITOMYŠL : HK MD ŠUMPERK 2:3 PP/1:1,1:1,0:0-0:1/
góly: Večeřa, Kašpar
asistence: Jakubec Lichtag

neděle 23.2
HC ZUBR PŘEROV : HC LITOMYŠL 6:0 /2:0,2:0,2:0/

Pořadí na konci tabulky před posledním kolem:

5. RT TORAX PORUBA  28 bodů, nehraje
6. HC LITOMYŠL           28 bodů ,zbývá  domácí zápas Havířovem 28.2
7. WARRIORS BRNO    26 bodů, zbývá  zápas ve Vsetíně 28.2
Opačné starosti mají celky Havířova/1.,82 bodů,zápas v Litomyšli/ a Přerova/2.,80 bodů,zápas v Šumperku/, které si
to v posledním kole rozdají o prvenství ve Východní skupině ELJ a výhodu domácího prostředí v rozhodujících zápasech play off. Závěr základní části slibuje tedy dramatické rozuzlení boji o čelo i udržení,jisté umístění mají pouze Vsetín,který na soupeře do play off čeká také do posledního kola skupiny Západ/ a Šumperk,který bude hrát ve čtvrtfinále play off ELJ s vítězem skupiny Západ-HK KRALUPY. Ve skupině Zápas ELJ krom zmíněných Kralup je jistý sestupující do baráže o ELJ-SKLH ŽĎÁR nad Sázavou. Ten bude mít ovšem v barážových utkáních s posledním ze skupiny Východ výhodu dvou úvodních a případného  rozhodujícícho zápasu v domácím prostředí. O postup do ČF se v mnohem vyrovnanější Západní skupině perou celky Slovanu Ústí nad Labem a BK Havlíčkova Brodu, přičemž jeden z nich zůstane po pátečním závěrečném kole na nepostupovém 5.místě.
Závěrem ZVEME všechny fanoušky hokeje a juniorky zvláště v PÁTEK  28.2 v 17.00 HODIN fandit našim juniorům a povzbudit je v boji o udržení extraligové příslušnosti!