Večeřa David |

Junioři prohráli vyrovnanou bitvu s Porubou

neděle 17.11

HC LITOMYŠL : HC RT TORAX PORUBA 1:2 /0:0,1:0,0:2/
gól:Večeřa,asistence:Sajdl

pátek 15.11

HC MD ŠUMPERK : HC LITOMYŠL 8:1 /2:1,5:0,1:0/
gól:Jakubec
asistence:Lichtag,Sajdl

Naši junioři odehráli v pátek další zápas ELJ po reprezentační pauze na ledě silného Šumperku,který se drží v těsném závěsu za vedoucím triem týmů Havířov,Vsetín a Přerov.Prvních 10 minut měli převahu s několika šancemi,bohužel proměněna byla jediná v 5.minutě 0:1.Po chybě ve středním pásmu nám v 10.minutě ujel rychlý domácí útočník a zakončoval mezi betony našeho brankáře 1:1.Hra se od této chvíle vyrovnala a domácí získávali pozvolna mírnou převahu,kterou korunovali po velké chybě naší obrany v 18.minutě 2:1.Další šance v první třetině už domácí neproměnili.
Ve druhé třetině však přišel uragán,ve kterém Mladí draci naše juniory převálcovali 5 góly-7:1 po 2.třetině.Naši borci nestačili bruslařsky ani fyzicky a tak si náš brankář pořádně zachytal.Dlužno říci,že další řadu domácích gólovek vychytal,jinak bychom odjížděli s dvouciferným debaklem.Po důrazné domluvě a změnách ve složení útoků se v poslední třetině hra opět alespoň částečně  vyrovnala,nicméně druhý gól se našim už vstřelit nepodařilo.Naopak suveréní Mladí draci dorovnali skóre na konečných 8:1 a mohli tak slavit zcela zaslouženou drtivou výhru.
z PŘEROVA a jistě bude k vidění rychlý a bojovný juniorský hokej.
ZVEME všechny fanoušky 24.11 16.30- HC LITOMYŠL:HC ZUBR PŘEROV!!!PŘIJĎTE KLUKY POVZBUDIT!!!
Odkazy:www.hokej.cz,sekce mládež,články o EL juniorů
             www.hcporuba.cz