Junioři vybojovali cenné vítězství ve Světlé

27.01.2019 | Večeřa David

HC SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU : HC LITOMYŠL 2:3 /0:0,1:2,1:1/
góly:Lipenský,Voříšek,Edl
asistence:Zahradník Vl,Adámek,Voříšek

Po náročné zimní cestě Vysočinou po většinou neupravených zasněžených silnicích nastoupili naši junioři proti nažhaveným domácím sklářům,kteří nám měli co vracet/vzájemné zápasy 4:3 a 8:1 pro naše kluky/.Domácí letos kromě debaklu v Pardubicích z minulé neděle jinak  5 x vyhráli a od počátku dokazovali svou současnou formu.
na 2:2 ve 44.minutě,další následující oslabení naši ustáli bez úhony.Zápas byl v těchto chvílích vyrovnaný s šancemi na obou stranách,kdy domácí cítili šanci vyhrát.V 53.minutě po perfektně sehrané akci a dorážce před bankou domácích se ujímáme vedení 2:3,které už kluci zkušenou hrou v závěru utkání udrželi a zaslouženě si odvážejí cenné 3 body do tabulky.Další zápas hrají junioři v PÁTEK 1.2 V 19.30 HODIN na domácím ledě s BK NOVÁ PAKA,přijďte kluky povzbudit!!!

Muži | Středa 13.03.2019, 19:00
HC Skuteč - HC Litomyšl