Junioři vyhráli oba domácí zápasy,s Jaroměří až na nájezdy

HC LITOMYŠL : HCM JAROMĚŘ 4:3 SN/1:1,2:1,0:1-1:0/

čtvrtek 10.1 :

HC LITOMYŠL : TJ SPARTAK NOVÉ MĚSTO 7:1 /1:0,1:1,5:0/
góly:Večeřa 4,Voříšek,Jakubec 2
asistence:Voříšek 3,Zahradník Vl. 2,Hricuš,Fila

Čtvrteční zápas juniorů s Novým Městem byl od počátku dramatický a vyrovnaný,hosté dobře bruslili a snažili se využívat rychlých brejků.Přes naši střeleckou převahu a větší počet šancí vydržel otevřený stav  2:1 do 51.minuty,kdy
jsme zvýšili na 3:1 a potom se rozpoutala kanonáda,další 4 góly během závěrečných  minut.Je nutno pochválit brankáře obou mužstev,kteří své týmy podrželi.
Sobotní zápas s bojovně a tvrdě hrající Jaroměří nakonec rozhodly až nájezdy,přestože kluci vedli už 3:1 a měli opět velkou střeleckou převahu.Neproměňování vyložených šancí spolu s výborně chytajícím golmanem soupeře a také
některá zbytečná oslabení,která vedla k vyrovnání stavu na 3:3,to vše bylo důvodem ztráty bodu v základní hrací době.Nutno poznamenat,že soupeř hrající na 2 pětky si ho za velkou bojovnost a přístup k zápasu zasloužil.V samostatných nájezdech již dominovali naši exekutoři a především brankář,který soupeřovy střelce vychytal.Takře 2.bonusový bod zůstavá v Litomyšli.V PÁTEK 18.LEDNA od 19.30 hodin přivítají naši junioři nejsilnějšího  soupeře
v boji o první místo-HC DYNAMO PARDUBICE B.Zveme proto všechny fanoušky a fanynky na zimní stadion v Litomyšli!