Večeřa David |

Junioři ovládli regionální derby!

HC LITOMYŠL : TJ LOKOMOTIVA ČESKÁ TŘEBOVÁ 8:2 /2:1,2:1,4:0/

góly:Večeřa 2,Voříšek 2,Jakubec 2,Vytlačil,Bláha
asistence:Voříšek 3,Večeřa 2,Edl 2,Vytlačil,Zahradník,Jakubec,Jiskra

po oslabení přidali naši kluci gól na 5:2 a soupeř se potom již prakticky na nic nezmohl.Zbytek utkání předváděli naši junioři kombinační hokej,výsledkem čehož byly další 3 branky na konečných 8:2,přičemž další šance zůstaly neproměněny včetně trestného střílení.To však naše borce vůbec nemrzelo a závěrečném hvizdu se mohli zaslouženě  radovat.Pozitivembyla divácká návštěva,která ukazuje,že výborné výkony juniorů jsou tou nejlepší pozvánkou na dalšízápasy.Pochvalu si zaslouží celý tým,zejména pak brankář,který tým svými zákroky především v první třetině podržel.Příští víkend hrají junioři oba zápasy venku,v pátek 30.11 v Novém Městě nad Metují s místním Spartakem od 19.30 hodin,v .sobotu od 17.30 hodin v Jaroměři.Příští domácí zápas hraje juniorka v PÁTEK  7.12 od 19.30 HODIN proti týmu HC KRKONOŠE.