HC LITOMYŠL : BK NOVÁ PAKA 3:4 /0:3,2:1,1:0/
pátek 16.11
HC SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU : HC LITOMYŠL 3:4 /1:2,0:1,2:1/
góly: 2x Večeřa, Edl, Vytlačil
asistence: Vytlačil, Dudek, Večeřa, Jakubec

Páteční večer se ve Světlé vydařil, ale slavili hosté. Naši junioři zvítězili v tvrdém a rychlém zápase zaslouženě 4:3, když 3.gol dostali po chybě půl minuty před koncem. Hned od prvních minut nás soupeř zatlačil a brzy skóroval, postupem času přebrali taktovku utkání naši junioři a ještě v první třetině otočili stav na 1:2. Ve druhé třetině jsme z mnoha šancí přidali pouze jeden gól, neproměnili jsme několik přesilovek a naopak při nebezpečných a rychlých kontrech domácích útočníků nás skvěle podržel gólman. V poslední třetině domácí brzy snížili na 2:3 a začínalo se schylovat k dramatu. To však naši kluci nepřipustili a o chvíli později po krásné akci zvýšili na 4:2. Světelští to však nevzdávali a bojovali dále, chvílemi nás přehrávali a opět naše kluky několikrát podržel brankář. Gól na 3:4 dali domácí až těsně před koncem, takže půlminutová power play už nic nezměnila na skvělém vítězství našich juniorů.
Dnes přijede neznámý soupeř z Nové Paky/hrají dohromady s Jičínem/, zatím se ziskem 3 bodů za včerejší vítězství nad Jaroměří 6:3. Hraje se od 17 hodin, zveme všechny fanynky a fanoušky hokeje a zvláště pak juniorů-přijďte kluky povzbudit!!!