Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorka válcuje soupeře

22.09.2018 | Večeřa David

HC MORAVSKÁ TŘEBOVÁ : HC LITOMYŠL 0:11 /0:2,0:6,0:3/
góly: 2x Nešpor, 2x Dudek, 2x Voříšek, Zahradník, Večeřa, Fila, Adámek, Edl
asistence: 2x Edl, 2x Večeřa, 2x Zahradník Vl., 2x Vytlačil, Voříšek, Pakosta, Háněl, Adámek,
Ševčík, Zahradník Jan

HC LITOMYŠL : HC ORLI LANŠKROUN 10:0 /3:0,6:0,1:0/
góly: 3x Voříšek, 3x Dudek, Vytlačil, Edl, Bláha, Večeřa
asistence: 2x Večeřa, 2x Voříšek, 2x Edl, 2x Zahradník, 2x Fila, Bláha, Ševčík

V Rehau aréně jsme od počátku měli navrch, byť soupeř v první třetině vzdoroval. Po řadě nevyužitých šancí padly 2 pěkné góly do branky domácího golmana 0:2. Druhá třetina přinesla brankostroj hostů po mnoha pěkných kombinacích 0:6. Třetí třetina se již dohrávala v tréninkovém tempu s vědomím dnešního těžkého zápasu s nevyzpytatelnými Orly z Lanškrouna, se kterými máme posledních několik sezón vyrovnanou bilanci. Celkově si odvážíme z Moravské vítězství 11:0 po jednoznačném průběhu, několik šancí domácích zlikvidoval jistě hostující golman. Střelecky se zapsaly všechny 3 lajny a také všechny musíme pochválit za snahu o kombinační hokej s mnoha krásnými gólovými akcemi.
 
V sobotu doma s obávaným Lanškrounem byl průběh zápasu obdobný, soupeře jsme přehrávali kombinačním hokejem a lepším bruslením od začátku zápasu, přičemž několik nebezpečných střel zlikvidoval výborně chytající Vašek Kubín v brance domácích.
 
V pátek 28.září nás čeká dohrávka 2.kola RLJ na horké půdě v POLIČCE  od 16:15 hodin, zveme věrné fanoušky ve sváteční večer do Poličky povzbudit Litomyšlské juniory v jejich doposud famozní jízdě základní skupinou.
 
V sobotu 29.září pak přivítáme již v odvetném zápase asi největšího soupeře ve skupině -TJ Lokomotiva ČESKÁ TŘEBOVÁ, v 17.00 hodin na zimním stadioně v Litomyšli.

 
Aktuální články
Do Litomyšle dorazí orlí letka z Chrudimi

Domácí borci si v posledním utkání s chutí zastříleli. Ve středu je však v tradičním čase 18.30 čeká těžší soupeř, který nebude...

 
Skuteč si odvezla z Litomyšle ranec

Utkání se Skutčí mělo jasného favorita. Domácí své kvality předvedli hned v první třetině, kdy nedali soupeři šanci. Konečný...

 
Brankáři přestřelku nepřipustili

Hlinečtí koně mají pořádnou páru a hrát proti nim není žádná procházka růžovou zahradou. Jistota v bráně a trpělivá hra dopředu...

 
Junioři suveréně vítězí nad Slovanem a postupují do nádstavby z prvního místa
 
Kohouty se oškubat nepovedlo
 
Zápas bolel, ale přinesl radost z výhry
 
Bodové žně pro Litomyšl. Na góly málem nestačil zápis
 
Páteční přestřelka juniorů s Poličkou
 
Po Sázavě body nepřipluly
 
Vstup do soutěže vyšel na výbornou
 
Utkání
Muži | Neděle 21.10.2018, 17:00
E0031
HC Litomyšl - HC Skuteč
 
Muži | Středa 24.10.2018, 18:30
E0040
VS.
HC Litomyšl - HC Chrudim
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS