Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší dorost otočil zápas v Třebíči a veze 2 body

11.02.2018 | David Večeřa

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ : HC LITOMYŠL 4 : 5 SN /2:0, 2:2, 0:2, 0:1/
Góly: Vytlačil, Večeřa, Čapek, Voříšek
Asistence: Voříšek, Vytlačil, Bláha, Leksa, Vytlačil
Samostané nájezdy: Vytlačil, Večeřa

Skvělý zápas odehráli starší dorostenci v Třebíči ,kde jsme na podzim v první fázi soutěže podlehli 2:7. Pak jsme ale Horáckou Slavii 2x doma porazili 4:3 a 3:2 na SN, takže soupeř měl před námi respekt. Ten ovšem ztratil již v 30 vteřině zápasu, kdy naše obrana propadla a domácí útočník pohodlně zavěsil. Domácí pak měli 2 přesilovky, ale ty jsme ubránili. V 11.minutě, ale přidávají domácí po úniku dva na jednoho druhý gól. Naši kluci ale bojují a vytvářejí si šance, které však bud přestřelují nebo střílejí přímo do brankáře domácích. Na začátku druhé třetiny se opakuje scénář z první a po 27 sekundách dostáváme 3.gól a 3:0 vypadá zle. Pak ale kluci zabrali i střelecky a dotahují se po krásných akcích dvěma góly na soupeře 3:2. Bohužel opět po chybě nám soupeř střílí 4.gól a opět odskakuje na dvougólový náskok. Tak končí 2.třetina, ve které jsme měli více ze hry. Do třetí naši vlétli obrovským tlakem a napadáním soupeře v jeho obranném pásmu, což přineslo ovoce v podobě 2 gólů a vyrovnání stavu. Potom ještě domácí nastřelují horní tyčku a nevyužívají přesilovku, na závěr jsme pak mohli dokonat 3 bodový obrat, ale už jsme gól dát nedokázali. V samostatných nájezdech jsme proměnili hned oba první a soupeř musel dotahovat, což se mu i díky perfektnímu výkonu našeho brankáře Vaška Kubína nepodařilo a zaslouženě slavíme 2 bodové vítězství, především zásluhou bojovnosti i za nepříznivého stavu 0:3. Klukům patří díky, také zástupcům fanklubu Jiskry, kteří nás doprovázeli a fandili nám. Zveme fanoušky v PÁTEK 16.února v 19:30 hodin na Zimní stadion v Litomyšli, kde přivítáme HC CHOTĚBOŘ. Přijďte nás povzbudit !!!

 
Aktuální články
Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

HC PODĚBRADY : HC LITOMYŠL 4 : 6  /0:0,2:3,2:3/

 
Pozvánka na hokej !!!

HC Litomyšl B : HC Voděrady

 
Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř

HC LITOMYŠL : HC CHOTĚBOŘ  4 : 0 /3:0, 1:0, 0:0/góly: Nešpor, Voříšek Jakub, Voříšek Dominik, Zahradníkasistence: 2x Zahradník,...

 
Hokejové srdce zůstalo u ledu
 
Mečbol na naší straně
 
Mladší dorost veze výhru z Opočna
 
Chrudimské letce jsme přistřihli křídla
 
Bojovný výkon na favorita nestačil
 
Mladší dorost osmou výhru v řadě nepřidal.
 
Vítězství je naše !!!!!
 
Utkání
Muži | Neděle 11.02.2018, 18:30
E0169
2:4
HC Chrudim - HC Litomyšl
 
Muži | Středa 14.02.2018, 18:30
E0173
0:6
HC Litomyšl - HC Chrudim
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS