Starší dorost v sobotu proti Kolínu

01.02.2018 | Večeřa David

HC LITOMYŠL : HC KOLÍN
sobota 3.2 v 17.00 hodin
Zimní stadion v Litomyšli

Zveme všechny fanoušky a fanynky hokeje na další domácí zápas starších dorostenců s HC Kolín,který ještě v loňské sezoně hrál extraligu staršího dorostu.V prvním zápase v Kolíně naši kluci prohráli 4:1 především vlivem nepovedené první třetiny,kterou jsme prohráli 0:3 a inkasovali 2 góly v oslabení.Přes zlepšený výkon v dalších třetinách se nám skorovat podařilo pouze jednou a tak soupeř zaslouženě zvítězil.Motivace je tedy jasná-oplatit soupeři prohru z prvního utkání.V posledních zápasech nás pronásledovala marodka a zranění,takže doufáme,že nastoupíme již v plné sestavě.
Přijďte nás povzbudit!!!

Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

HC PODĚBRADY : HC LITOMYŠL 4 : 6  /0:0,2:3,2:3/

Pozvánka na hokej !!!

HC Litomyšl B : HC Voděrady

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř

HC LITOMYŠL : HC CHOTĚBOŘ  4 : 0 /3:0, 1:0, 0:0/góly: Nešpor, Voříšek Jakub, Voříšek Dominik, Zahradníkasistence: 2x Zahradník,...

Hokejové srdce zůstalo u ledu

Starší dorost otočil zápas v Třebíči a veze 2 body

Mečbol na naší straně

Mladší dorost veze výhru z Opočna

Chrudimské letce jsme přistřihli křídla

Bojovný výkon na favorita nestačil

Mladší dorost osmou výhru v řadě nepřidal.

Muži | Neděle 11.02.2018, 18:30
HC Chrudim - HC Litomyšl