Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

01.02.2018 | Večeřa David

HC LITOMYŠL : HC KOLÍN
sobota 3.2 v 17.00 hodin
Zimní stadion v Litomyšli

Zveme všechny fanoušky a fanynky hokeje na další domácí zápas starších dorostenců s HC Kolín,který ještě v loňské sezoně hrál extraligu staršího dorostu.V prvním zápase v Kolíně naši kluci prohráli 4:1 především vlivem nepovedené první třetiny,kterou jsme prohráli 0:3 a inkasovali 2 góly v oslabení.Přes zlepšený výkon v dalších třetinách se nám skorovat podařilo pouze jednou a tak soupeř zaslouženě zvítězil.Motivace je tedy jasná-oplatit soupeři prohru z prvního utkání.V posledních zápasech nás pronásledovala marodka a zranění,takže doufáme,že nastoupíme již v plné sestavě.

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř

HC LITOMYŠL : HC CHOTĚBOŘ  4 : 0 /3:0, 1:0, 0:0/góly: Nešpor, Voříšek Jakub, Voříšek Dominik, Zahradníkasistence: 2x Zahradník,...