Tréninkový zápas vyšel na jedničku

01.02.2018 | Petr Šilar

Play off se blíží a každá tréninková jednotka se hodí. Nejlépe v zápasovém tempu. Áčko zajelo na leď Lanškrouna a slavilo úspěch.

Olympiáda dětí a mládeže omezila trénink hokejistů nejen v Litomyšli. Trenéři proto museli hledat náhradní místo, kde by se mohli hráči připravovat na vrchol sezony. V úterý se část A-týmu proto vydala do Lanškrouna. Hráči Litomyšle se nezalekli přesily (Lanškroun měl o 4 hráče více) a v zápase na 2x25 minut dokázali přehrát domácí borce. Výsledek 3:9 sice body nepřinesl, ale zápas splnil před veledůležitými zápasy svou roli.

Třetiny: 1:4, 1:1, 1:4
Vyloučení: 0:3
Sestava: Klička - Pilavka, Budina, Klička, Dvořák, Švec, Šklíba, Hynek, Polák, Bláha, Kovář

Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

HC PODĚBRADY : HC LITOMYŠL 4 : 6  /0:0,2:3,2:3/

Pozvánka na hokej !!!

HC Litomyšl B : HC Voděrady

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř

HC LITOMYŠL : HC CHOTĚBOŘ  4 : 0 /3:0, 1:0, 0:0/góly: Nešpor, Voříšek Jakub, Voříšek Dominik, Zahradníkasistence: 2x Zahradník,...

Hokejové srdce zůstalo u ledu

Starší dorost otočil zápas v Třebíči a veze 2 body

Mečbol na naší straně

Mladší dorost veze výhru z Opočna

Chrudimské letce jsme přistřihli křídla

Bojovný výkon na favorita nestačil

Mladší dorost osmou výhru v řadě nepřidal.

Muži | Neděle 11.02.2018, 18:30
HC Chrudim - HC Litomyšl